Skocz do zawartości

Jaki mmofps?


Recommended Posts

Witam, naszła mnie ogromna ochota na jakiegoś shottera online, przewertowałem internet w poszukiwaniach czegoś sensownego, pobrałem planetside po raz dziesiąty i po krótkiej rozgrywce został usunięty z dysku. Ogólnie szukam czegoś jak BF2/Vietnam/3, oczywiście grę chce kupić, myślałem na początku o BF4 ale naczytałem się strasznie dużo negatywnych opinii i zwątpiłem. Możecie polecić jakiegoś fps-a nowej daty w którym kwitnie rozgrywka online? Zapomniałem dodać, że na starcie odpada CS:GO.

Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony polecam BF3! Na allegro można kupić za jakieś drobne tak naprawdę (ja dałem chyba 3zł). Cały czas jest sporo serwerów na których gra dużo osób, rozgrywka jest przednia, wymagań nie ma dużych, skoro na moim rocznym laptopie za 1500zł idzie na ultra (przy normalnej temperaturze otoczenia, nie to co teraz).

Link to post
Share on other sites

BF4 przy premierze poniekąd zasłużył na swoją negatywną ocenę. Borykał się z wieloma problemami, które dyskwalifikowały go w moich oczach. Obecnie BF4 jest dużo lepiej dopracowaną strzelanką, która daje dużo więcej radości ze strzelania niż na początku, ale nadal nie jest to ten sam poziom co w BF3. Niestety ale najnowsza odsłona shootera obsadzonego w realiach wojny nie jest w moim odczuciu tak dobra jak jego poprzednik - BF3.

 

Od siebie polecam BF3, choć dla kogoś kto chce tylko sobie postrzelać, to i BF4 będzie fajny.

Link to post
Share on other sites

BATTLEFIELD 4 - NIGHT OPERATIONS YOU NEED TO DOWNLOAD AND INSTALL THIS EXPANSION.

 

Gdzie mam pobrać dodatki? Myślałem, że wszystko się na raz instaluje w premium.

 

już znalazłem  :D

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...