Skocz do zawartości

Zestaw PC szybką ocena [6500]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Bastazar,

Recommended Posts

Witam
Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna PC i właśnie nadszedł ten czas, mam już skompletowane zamówienie które do jutro do 15 chciałbym już złożyć więc jeśli jest coś co proponowalibyscie zmienić to śmiało.

 

Daje dwa zestawy do oceny 

 

http://www.morele.net/inventory/info/gtdrX/

 

lub 

 

http://www.morele.net/inventory/info/hP0Xm4/

Edytowane przez dedek
Link to post
Share on other sites

Napisz w jakim procencie będą gry oraz czy profesjonalnie zajmujesz się grafiką, bo jeżeli

nie to moim zdaniem nie ma sensu pakować się aż w taki zestaw (do amatorskiej grafiki i gier

to może lepiej jakiś wziąć i5 i zaszaleć za tę kwotę z kartą graficzną typu gtx980ti).

Edytowane przez Sleeper82
Link to post
Share on other sites

Napisz w jakim procencie będą gry oraz czy profesjonalnie zajmujesz się grafiką, bo jeżeli

nie to moim zdaniem nie ma sensu pakować się aż w taki zestaw (do amatorskiej grafiki i gier

to może lepiej jakiś wziąć i5 i zaszaleć za tę kwotę z kartą graficzną typu gtx980ti).

90% projekty 10% gry :)

Zakładam, że ten zestaw posłuży mi bez problemu przez 3-4 lata

Bardziej mi zależy na procku, bo głównie z niego korzysta max.

Co do zestawu chyba nie chce już zmieniać karty ani procesora bardziej mi chodzi o pozostałe podzespoły

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zestaw z coolerem Macho moim zdaniem lepszy, raz że samo chłodzenie jest o klasę wyżej, to zapewni większy komfort pracy, dzięki niższym obrotom wentylatora.

Zasilacz markowy i wydajny, więc tu wszystko ok. Obudowa Fractala to porządny sprzęt, ma swoje zalety i wady, ale jest przewiewny i ofiltrowany, więc nie bardzo jest się czego czepiać.

 

Można ewentualnie gdybać nad GPU, ale w sumie nic więcej nie potrzeba, jest backplate, jest pół pasywne chłodzenie, nic więcej nie trzeba.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...