Skocz do zawartości

sluchawki do gier typu cs i sluchania muzyki


Recommended Posts

Cześć chcialbym zakupic sluchawki ktore beda dobre do gier typu cs bardzo duzo w niego gram.

Mialem sluchawki superlux hd681 lecz nwm czemu zepsula mi sie 1 sluchawka. Bardzo one mi sie podobaly jak dla mnie na taki koszt maly dobry dzwiek lecz 1 - jest taki ze nie mialy mikrofonu ktory dla mnie jest na 2 miejscu po sluchawkach dlaczego? Poniewaz mam laptopa ktorego mikrofon nie robi rewelacji.

Budżet : do 300zl max

Czego potrzebujesz? : sluchawek z mikrofonem na usb lub dobrych sluchawek z karta dzwiekowa

Przeznaczenie : do gier typu cs lub sluchania muzyki

Oczekiwania : oczekuje od tego sprzetu wygody, zebym mial je przynajmniej rok, dobrego mikrofonu i dzwieku tak dobrego zebym slyszal wszystkie kroki lub strzaly i sie niezastanawial minute z kad one dochodza. 

 

Takie ostatnie pytanko czy warto wydawac tak duza kwote na sluchawki? i czy lepiej kupic dobre sluchawki z karta dzwiekowa czy moze nie jeb...c sie z tym i odrazu kupic sluchawki na usb z wbudowana karta dzwiekowa?

 

 

Cos ode mnie: miałem zamiar kupic sluchawki logitech g430 albo ss siberia v2 frost blue lecz poczytalem kilka komentarzy na temat ss v2 i troche sie zniechecilem

Edytowane przez clavo800
Link to post
Share on other sites

Cos ode mnie: miałem zamiar kupic sluchawki logitech g430 albo ss siberia v2 frost blue lecz poczytalem kilka komentarzy na temat ss v2 i troche sie zniechecilem

Logitechy się łamią, a Siberie są słabe pod względem jakości wykonania, jak i jakości dźwięku, więc odrzuciłbym obie propozycje.

Ja zaproponuję Ci Kingston HyperX Cloud. Wygodne, dobre pod względem jakości dźwięku i sprawiają wrażenie "pancernych" :P Niedawno były w promocji za 249zł, nie wiem czy jeszcze ona trwa. Nie wykorzystasz ich w 100%, więc dobrze by było jakbyś w przyszłości dokupił jakieś dobre źródło.

Link to post
Share on other sites
Takie ostatnie pytanko czy warto wydawac tak duza kwote na sluchawki? i czy lepiej kupic dobre sluchawki z karta dzwiekowa czy moze nie jeb...c sie z tym i odrazu kupic sluchawki na usb z wbudowana karta dzwiekowa?

Możesz kupić lepsze słuchawki, a w niedalekiej przyszłości odpowiedni układ.Natomiast jeśli nie jesteś zainteresowaniem inwestycję w kartę, najlepiej podzielić budżet.  Do CS potrzeba odpowiedniego źródła,aczkolwiek nie wiemy jaką masz integrę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...