Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich. Poszukuje w miare taniego zestawu komputerowego, który bedzie wykorzystywany m.in. do wykonywania projektów w srodowisku AutoCad. Mile widziane takze podzespoly zdolne do uruchomienia gier np. lol, cs:go itp. Co potrzebuje:

- procesor mile widziany jakis intel

- karta graficzna

- płyta główna

- pamieć ram z 8 gb

- zasilenie

Reszte komponentow juz posiadam. Mam nadzieje ze uda się cos z tej gotówki złożyć. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo, kasa i tak naciągnięta mocno, ale ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego w takich pieniądzach :/  no ale:

czytałem że w autocad i3 spisuję się dość dobrze, po za tym to wydajny procek, do niego budżetowa płyta główna(oszczędności), dobry ram o niskim opóźnieniu i dużym taktowaniu,  , zasilacz który spokojnie uciągnie to wszystko i nie spali ci domu :D, zaś do gier bardzo mocno podkręcona edycja gtx 750ti. Ogólnie, jeśli o gry chodzi to spokojnie takiego Wiedźmina 3 nawet uruchomisz :D

Karta graficzna Gainward GeForce GTX 750Ti Golden Sample 2GB (128Bit) DVI miniHDMI VGA (426018336-3071 GTX 750Ti 2GB)

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)

Zasilacz Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN (CP-9020096-EU)

Procesor Intel Core i3-4170, 3.70GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 54W, VGA, BOX (BX80646I34170)

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 8GB 8192MB PC1600 BLACK CL10 - (GY1600D364L10/8G)

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

Calkiem obiecujacy zestaw ale patrzac na ta karte graficzna mam wrazenie ze i tak nie wykozystam w pelni jej mozliwosci. Moze w zamian za ta karte podsunal bys cos tanszego i za roznice ewentualnie jakas doplate dodatkowy dysk twardy. Mam przy sobie tylko 250 gb a pamieci nigdy za malo :)

Link to post
Share on other sites

W takim razie kartę graficzną weź tą, a za resztę kasy i po dołożeniu kilkudziesięciu złotych masz bardzo szybkie ssd

Karta graficzna Asus GeForce GTX 750 OC, 1GB GDDR5 (128 Bit), HDMI, DVI (GTX750-PHOC-1GD5)

Dysk SSD GoodRam C40 120GB SATA3 2,5 480/175 MB/s 7mm (SSDPR-C40-120)

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...