Skocz do zawartości

Sterowniki do laptopa oraz problem z odnalezieniem drugiej karty GeForce'a


Recommended Posts

Witam, mam dość poważny problem, a mianowicie z w10 chciałem się przenieść spowrotem na 7-kę. Przy okazji zrobiłem format laptopa. Mój konkretny model to Samsung NP300E5C-S05PL, więc postanowiłem zajrzeć na stronę producenta odnośnie sterowników: http://www.samsung.c.../NP300E5C-S05PL

I tutaj pojawia się problem, zainstalowałem wszystko co mogłem pod wersję 64 bitową z windowsem 7, ale większość sterów nie chciało się zainstalować. Wyświetlał się komunikat o tym, że mój sprzęt nie spełnia minimalnych wymagań. Można prosić o pomoc na temat, które sterowniki z tej strony, jak i po kolei zainstalować ? Ponadto, gdy chciałem zainstalować sterowniki do NVidia GeForce GT 610M w programie od Nvidii, który ściągnąłem ze strony producenta pojawił się komunikat, że moja karta jest niezgodna z bazą, która jest w tym programie, a gdy pobrałem ten sam program ze strony Nvidii to pojawił się komunikat, żebym najpierw zainstalował sterowniki do Intela. Które to są z tej strony. Proszę o pomoc eksperta. Poza tym wcześniej, gdy byłem na siódemce miałem interfejs aero, którego znowuż nie mogę zainstalować, ponieważ laptop nie spełnia minimalnych wymagań, a karty GeForce'a nie ma na liście sprzętu tak jakbym jej w środku w ogóle nie miał, a programy od samsunga, które dostałem na starcie i były niezbędne zniknęły.
@Edit proszę o dokładne podanie nazw sterowników które są podane na stronie producenta w jakiej kolejności powinienem instalować

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...