Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nie wiem, że moje game-over= ban.

 

W szkole:

Uwaga - warn

Upomnienie wychowawcy - 2 warn

Upomnienie dyrektora - 3 warn

Nagana Wychowacy - 4 warn

Nagana Dyrektora - BAN!

 

Jednym słowem dzisiaj "You Win!"

Jutro będzie K.O

Ja chwilowo dołączyłem się do forum skypercity zresztą i tak MPK sobie robi kpinę. Nowa trasa będzie gnić jeszcze 8 miesięcy, bo taboru nie ma. Jak ktoś chce fotki z trasy(nowej) GAJ-Bardzka to słać PW.

Link to post
Share on other sites

Kefir wypij to nie będą boleć :) Zawiera białko itd. i w dodatku jest całkiem smaczny. Ja polecam taki z lodówki.

 

 

Pewnię będę musiał kupić P5Q, bo uznali, że rzekomo socket ma wygięte nóżki w gigashicie... Chyba mam naprawdę szczęście.

 

Link to post
Share on other sites

A co ci padło? Mi na 100% mobo, bo cep sprawny dżifors też, zasiłka także, ramy sprawdzałem memtestem i nic. Tak więc to 100% wina mobo, ale cóż. Będę zbierał na razie kasę i coś się wykombinuje. Martwi mnie tylko ten socket, bo przed wysłaniem był cały, a moi znajomi nie pakują paczek byle jak. Była także plastikowa zaślepka... Dobra jutro się spytam, bo dali przedwczoraj status do ekspertyzy.

 

Link to post
Share on other sites

Próbowali choćby zasilacza innego? Ja na 100% wiem co jest przyczyną wszystkiego. Bo gdyby cep był uwalony to albo by nie wstał lub windows w ogóle by się nie załadował i zacząłby sypać bsodami. Tymbardziej, że na grafice pokroju ATi Rage na PCI był w pełni stabilny. Z 9500Gt też. Problemy się zaczęly odkąd mam grafikę żrącą po OC prawie ~200W energii.

Link to post
Share on other sites

To jest oczywiste ja mam CM'a 700 i nie narzekam ;) Ogólnie to jakoś zbytnio nie tęsknię za swoim configiem, bo ten mi wystarcza aż nadto. Silent hill, Max Payne, Tremulous... I tak rzadko już pykam. Najpierw niech się wyjaśni sprawa z tym Gigashitem, a potem mogę dopiero zacząć myśleć o nowej mobo.

Link to post
Share on other sites

Dzwonili z serwisu. Ponoć wszystko sprawne, tylko pamięci były niedociśnięte. Grali w BF'a kilka godzin i żadnych problemów. W sobotę odbieram. ;)

 

Dziś przyjechał kurier z nagrodami z konkursu foto: koszulka BMK (niestety M), polo Epsona (L - może być), smycz i figurka Kingstona oraz kubek Epsona. :P

Link to post
Share on other sites

o to po opisie fajnie wyglada.

Ja rzuce taki temat:

Jest plotka/info ze 460 stanieje o 30 $ - 768i 1024.

Czy uwazacie ze po premierze hd 6k jest szansa na jakas obnizke?

chyba tylko czekac na obnizke i brac karcioszki (o ati nawet nie mysle ;) )

 

http://twojepc.pl/news22377.html - niszczymy kinghston SSD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...