Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

No jak dla mnie najmniej problematyczna płyta jaką miałem :) Nic ode mnie nie chce, wszystko wstało po podmianie nawet bez reinstalacji systemu - to jest naprawdę wyczyn. System działa 100% stabilnie do teraz. Co do jakości, to naprawdę nie ma się gdzie przyczepić. Jedyne co, to mam zastrzeżenie co do kolorów dołączonych kabli SATA - takie żółte ni w pipę ni w oko :D

 

Do tego pooglądajcie sobie jakieś filmiki z kanału ASRocka na YT. Naprawdę fajne bajery robią. Np. pierwsi ogarnęli problem USB3.0 i brakujących linii PCI-Express.

 

Na płytę się skusiłem, bo mi pasowała do "wystroju". Przy okazji sam się przekonałem jak to jest naprawdę z tymi ASRockami i jak na razie nie potrafię znaleźć nic, co by ich stawiało niżej niż Asus, Gigabyte i reszta bandy.

 

Z kowdipapo zakładamy fanklub kiboli 870 Extreme3 :P

Link to post
Share on other sites

Sie wie, Ex3 870 jest spoko :D Zastanawiam sie tylko cyz da sie wylaczyc podswietlenie przyciskow power/reset oraz doktora debuga, choć nie jets źle. W sumie nie wiem czy nie zainwestuje pozniej w oświetlenie (biale katody np.) ak, zeby bylo w nocy widac srodek, ale zeby nie bylo udzerzająco po oczach :)

Link to post
Share on other sites

Ciepły jest, ale to w końcu dobrze - znaczy, że dobrze odbiera ciepło od rdzenia, nie? :D Ja bym sobie darował wymianę. Cooler na sekcji też ciepły, SB też. Co ciekawe - pamięci też ciepłe :) Ładnie wszystko pracuje, więc coś tam się nagrzewa.

Link to post
Share on other sites

Tylko sie zastanawiam co tak go nagrzewa jak siedze na necie :D

 

MNie wkurza jak radiator na mobo jest gorący (nie mowie ciepły!), moze to dlatego, ze kiedys mialem nForce 4 4, który sam z siebie grzał się niemiłosiernie :)

 

U mnie radiator jest gorący, na SB nie, ale nie testowalem z standardowym.

 

Ten na NB ma dosc mala powierzchnie i niewielkie mozliwosci chlodzące IMO (chodzi o przeplyw powietrza), a nie mam jak puscic na niego jakis wentyl raczej. Na poprzedniej mobo tak sie grzal ze przy mocniejszym OC szybciej plyta plakala ze za cieplo niz proc sie posypal. Moze kiedys mnie natchnie i cos z tym zrobie. Narazie nie mam kasy juz na kompa w ogole :D

 

Zdjecia sie wrzucaja. Zjem cos i wrzuce na BMK :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...