Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Mixtape ty wczoraj w Karczmie Pod Rozpalonym Radiatorem napisałeś że w NFS Shift na torze Silverstone GP swoim Murcielago wyciągnąłeś 307 Km/h.Ja jadąc też Murcielago na torze Road America wyciągnąłem UWAGA Aż...308 KM/h ;)

Na torze Road America są dwie długie proste na których można swoją brykę rozpędzić do zaje :menda: istych prędkości :D

Link to post
Share on other sites

Mixtape ty wczoraj w Karczmie Pod Rozpalonym Radiatorem napisałeś że w NFS Shift na torze Silverstone GP swoim Murcielago wyciągnąłeś 307 Km/h.Ja jadąc też Murcielago na torze Road America wyciągnąłem UWAGA Aż...308 KM/h :D

Na torze Road America są dwie długie proste na których można swoją brykę rozpędzić do zaje :menda: istych prędkości ;)

phi...w NFS Undercover koleś na multi pocisnął ponad sześć paczek Audi R8 :D

 

Link to post
Share on other sites

Drzewo ty masz w Shifcie od 20-25 FPS tylko przy jakich ustawieniach.Ja mam na 1440x900 High AAx8 od 16 FPS przy autach do 42 FPS jak nie ma wokół mnie żadnych aut

 

Na e5300+HD4670 możesz spoko uruchomić na 1024x768 Medium-High

 

Kolega ma X2 3800+ i HD3650 AGP i grał spokojnie na 1280x720 High przy 25FPS wiem bo widziałem.Procka miał kręconego na 3.0GHz i wszystko gitez było

Link to post
Share on other sites

Jak ja grałem w shifta na 8500gt na 1024x768 i na niektórych ustawieniach na high i miałem średno 18-25 to jakoś nie narzekałem.Z tym sprzętem pociągniesz spoko tą gierkę :D

 

EDIT: Ja mam średnio 50fps niezależnie czy to auta są czy nie ;) .Oczywiście wszystko na high i w ogóle.Już wolę nie myśleć ile będę mieć w CrossFire(ale potrwa trochę za nim będę mieć te CF :menda: )

Link to post
Share on other sites

Ja będę musiał przejść kupę wyścigów zanim kupię Bugatti i je stuninguje.Bym mógł sprzedać Murcielago ale jakoś się do niego przywiązałem :menda:

Nie można tuningować aut klasy 4.Można jedynie zmieniać felgi albo naklejki.Ale tak to nic nie można robić.I z resztą nie trzeba :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...