Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Elo :)

Wczoraj zadalem kilka pytan w Karczmie, ale ze malo osob bylo to je tutaj powtorze :)

 

Myślicie, że takie coś wypali, czy mody mnie zjedzą? CHodzi o to, że pisze poradnik pt. FAQ: Jak sprawdzić czy zasilacz pociągnie dany sprzęt. W sumie dość długie to wychodzi, myslalem, że będzie krócej Myślałem, żeby przy okazji zrobić bazę TDP dużej ilości sprzętu, żeby nie trzeba było szukać. Np. Radki od HD 3xxx, GFy od któregośtam, a procki to nie wiem, jeszcze by w praniu wyszło Tylko jeden post wykorzystalbym jako poradnik, a drugi pod nim od razu jako baza TDP ładnie poukładana, w znaczniku [ code ], coby mniejsze to bylo i w osobnym znaczniku np. grafy ATi, w osobnym GFy, w osobnym AMD, w osobnym Intel. Nawet nie chodzi o to, zeby zrobić mega bazę danych dot. TDP, ale tych dosc nowych i czesto wybieranych. np. AMD Athlon II i Phenom II, Intel Core i3/5/7 i C2D któreś (i C2Q któreś), a grafy jak juz mowilem radki od HD 3xxx, ewentualnie od 4xxx, ale i tak mało tego jest, a GFy to nie wiem, wszystko 2xx, 4xx i moze najbardziej znane z 8xxx/9xxx? Mod by ewentualnie dodawał tdp nowego sprzetu na moja prosbe. Sam moglbym te dane pozbierac oczywscie Czy juz za duzo wypilem i lepiej, zebym dal sobie spokoj o tej porze z robieniem czegokolwiek?

Poradnik juz nawet jestem w ponad polowie, ale chodzi mi o baze TDP

 

Tylko pytanie czy post jeden ma jakies ograniczenie jezeli chodzi o znaki/słowa. Bo jak tak to lepiej zarezerwuje od raazu drugiego posta na baze TDP.

W poradniku porównam jeszcze wyliczenia zwykle, na podstawie danych od producenta, z wyliczeniami z kilku kalkulatorów

Co Wy na to? Jakies sugestie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...