Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gościu, jeżeli osoba, która zgwałciła 4 dzieci po czym je brutalnie zamordowała jest osobą, z której mozna żartować w taki sposób to chyba masz nierówno pod kopułą. Pomyśl, jakby takie okrucieństwo zrobił twojemu dziecku, trochę szacunku dla tych dzieci jak i ich rodzin.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Z tragedii już dawno temu zrobiła się farsa, więc żarty, jakkolwiek niesmaczne by nie były, powstawać będą i przyznaję się bez bicia, że mnie śmieszą. Sam zresztą wrzuciłem Trynki Winky :P

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

se7enfi GOŚCIU...

Jak nie wiesz z czego się żartuje to oszczędź sobie następnym razem wstydu i przestań się udzielać w tematach o jakich jak widać nie masz  zielonego pojęcia

Żart tyczy się całego tego MEDIALNEGO HAŁASU a nie tragedii więc STFU jak masz następnym razem mi coś do zarzucenia, lecz sam nie wiesz o co i o co chodzi... jakja "uwielbiam" tych obrońców moralności i szacunku...szkoda, że tak mało kumatych...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Twój idol relatywizuje Hitlera, więc trochę mnie dziwi, że oburzasz się na żarty z Trynkiewicza.

Który idol? Jak mówisz o Korwinie to powiedz gdzie relatywizował go. Może w Gazecie Wyborczej takie hity przeczytałeś?

Potem się rysuje zakrzywiony obraz rzeczywistości.

Link to post
Share on other sites

Medialny hałas jest, bo przez niedopatrzenie wypuścili z więzienia człowieka, który jest niebezpieczny dla środowiska.
Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz w sytuacji jak rodzice tych dzieci, a możliwe jest, że znów się wydarzy jakaś tragedia, ten człowiek żyje między nami.

Link to post
Share on other sites

 

 

wypuścili z więzienia człowieka, który jest niebezpieczny dla środowiska.

 

Wycina lasy ? Zatruwa rzeki ? Może ma gazy ?

 

Jeśli nie odróżniasz środowiska od społeczeństwa to nie wchodź w bardziej skomplikowane dyskusje... 

Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnego dowodu na to, że Hitler wiedział o Holocauscie.
Głoszenie tez historycznych nie jest zabronione, chociaż Irvinga za takie coś wsadzili za kratki.
Odniósł się do wykonywania wyroków, a jak chyba wiesz, żeby kogoś skazać za przestępstwo muszą być dowody, których nie ma.
Dlatego Hitler nie został by osądzony za Holocaust.

 


Wycina lasy ? Zatruwa rzeki ? Może ma gazy ?

 

Jeśli nie odróżniasz środowiska od społeczeństwa to nie wchodź w bardziej skomplikowane dyskusje... 

W momencie kiedy zaczynają się personalne wycieczki mogę ci napisać, że jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i podpierasz się argumentami, które obalam w sekundę (Hitler 2 posty wyżej) to nie ma sensu wchodzić z tobą w dyskusję i nie wiem dlaczego ją rozpocząłeś.

Link to post
Share on other sites

 

 

bo przez niedopatrzenie wypuścili z więzienia człowieka, który jest niebezpieczny dla środowiska

tak i z tego też się śmieję

Bo przez takie coś co się stało 25 lat temu czyli amnestia i zmiana 4 kar śmierci na 25lat mamy teraz takiego BUBLA... Zanim się chłopaki "na górze" połapali, że powinno być dożywocie, jego "ćwiara" dawno się uprawomocniła więc zostało jak zostało i z tego się śmieję

 

 

 

ten człowiek żyje między nami.

No tak, ale bądź co bądź w świetle prawa jest już wolny i nic nie zmienisz, a my możemy mieć już tylko nadzieję, że więcej taka sytuacja się w przyszłości nie powtórzy  

BTW - wiesz ,że namocy tej amnesti z konća lat 80-tych do 2017 roku wyjdzie jeszcze około 90 takich Trynkiewiczów ? 

Link to post
Share on other sites

Do tej pory zostanie uchwalona specjalna ustawa, ale problemu by nie było, gdyby kary śmierci nie znieśli. Jednak nie chodzi mi o kwestie prawne.
Wiesz co, kiedyś jechałem pociągiem i opowiadaliśmy kawały o Żydach, obok siedział starszy gościu i pokazał nam swój tatuaż z numerkiem z Auschwitz, uwierz, że wszystkim było do końca bardzo głupio i nikt się nawet słowem nie odezwał. Wtedy zrozumiałem, że są rzeczy z których śmiać się nie powinno i tyle. Ze zwykłego szacunku.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie ma żadnego dowodu na to, że Hitler wiedział o Holocauscie.

 

W tym momencie z pełną świadomością piszę, że jesteś skrajnym debilem, który ma zerową wiedzę o historii i brak jakiejkolwiek wyobraźni. Posłuchaj sobie zachowanych przemówień tego potwora, albo przeczytaj "Mein Kampf" - ja to zrobiłem. Jeśli podważasz odpowiedzialność Hitlera za eksterminację Żydów to powinien się tobą zająć psychiatra.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Gdzie ja to podważam, powiedz mi gdzie. Czytałem Mein Kampf, ale nie ma tam słowa ani dokumentu o tym, że on to wykonał bo chyba wiesz, że to były inne ramy czasowe. Chodzi o dokumenty potwierdzające, że on tego dokonał.
Apropo debila, to wiedz, że komplement z twoich ust to zawsze najwyższej wagi komplement, za który serdecznie dziękuję.

@edit
Pomijając, że Mein Kampf jest zakazaną książką :P

Edytowane przez se7enfiy
Link to post
Share on other sites

nic nie uchwalą tak samo jak Trynkiewicz nie dostanie przymusowego lecznieia, gyż musieli by te osoby uznać za chore psychicznie, a to by znaczyło, że złamano prawo trzymając ich w więzieniu za czym idą potężne odszkodowania itp itd...

niestety tamta władza podrzuciła nam BUBLA i trzeba z tym żyć i nie pozwolić by takie przypadki wystąpiły w przyszłości ...

Link to post
Share on other sites
Nie ma żadnego dowodu na to, że Hitler wiedział o Holocauscie.

 

katastrofa..... adwokacik Hitlera? To ty teraz w tym momencie obraziłeś dziesiątki milionów osób które zginęły na rozkaz tego nie mam słów jak go nazwać.A jeszcze gadasz o ofiarach Trynkiewicza.....

 

 muszę to umieścić w "Złote myśli forum" 

Edytowane przez eVerest
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozmowa na inwektywy, to nie rozmowa. Szkoda, że nawet nie jesteś w stanie pokazać gdzie się wykazałem rzekomą "zerową" wiedzą.
Chciałeś zabłysnąć przed twoimi wirtualnymi kolegami i pewnie im zaimponowałeś, zaraz ekipa cię zplusuje.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chciałeś zabłysnąć przed twoimi wirtualnymi kolegami i pewnie im zaimponowałeś, zaraz ekipa cię zplusuje.

 

Ja tylko się dziwie jak można mówić że Hitler nie jest odpowiedzialny za Holokaust...Ja wcale nie chcę zabłysnąć...broń boże...

Link to post
Share on other sites

Nikt tak nie mówi, jeżeli nie rozróżniasz:
a.) Nie ma żadnych dowodów na to, że Hitler wiedział o Holocauście i jakby był sądzony to nie mógłby być skazany
b.) Hitler nie wiedział o Holocauście

To musisz trenować czytanie ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie ma żadnych dowodów na to, że Hitler wiedział o Holocauście i jakby był sądzony to nie mógłby być skazany

 

Nie wiem jak bardzo ograniczonym, głupim, pustym i pozbawionym choćby ziarenka empatii pod-człowiekiem trzeba być, żeby świadomie powtarzać za Korwinem takie bzdury.

 

Wiesz, kto rozpoczął w Niemczech kampanię, mającą na celu podważenie udziału i wiedzy Hitlera o zagładzie Żydów ? Neo-naziści.

 

W Polsce podłapał to twój idol, a ty bezmyślnie powtarzasz to dalej. Jeśli twierdzisz, że żaden sąd nie skazałby tego zbrodniarza za holokaust to jesteś jeszcze głupszy, niż myślałem, co stawia cię gdzieś na poziomie ameby.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...