Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gość usunięty
i będzie tylko 1 partia liberalna sie liczyla

Niby jaka? Jeśli mówisz o PO to ona ma poglądy liberalne tylko w nazwie - ot choćby gdzie prywatyzacja, radykalne zmniejszenie podatków, biurokracji, pomoc małym i średnim przedsiębiorcom, prywatne kasy chorych i prywatne firmy wypłacające emerytury?

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

@Sid

 

 

Dochodziłoby tam do rękoczynów. Tutaj wpisy o polityce są dzielone przez śmieszne zdjęcia, filmiki oraz pedofilów i resztę gónwa rozładowywującego napięcie u niektórych osobników.

 

Ale jak Ci się takie wytłumaczenie nie podoba to sam możesz założyć odpowiedni temat wydzielając z tego posty, które nawiązują do polityki :P

Link to post
Share on other sites

Miał to robić Major, na co dostał przyzwolenie - ja nie chcę wchodzić między wódkę a zakąskę, ale jeśli jest taka potrzeba, to zrobię wam ten temat. 
Tylko i wyłącznie dlatego, że jednak są ludzie którzy na to marudzą, a rękoczyny w tamtym temacie... cóż - wasza miłość do polityki, wasze siniaki, nikt na siłę tam wchodzić nie będzie ;)

Link to post
Share on other sites

Znów poruszę ważną kwestię, kiedy sid przestanie mnie publicznie obrażać?

Z aktualizacji mojego statusu:

 

 

Idź być głupim gdzie indziej.

 

 

Na szczęście, na tym forum liczy się interpretacja moderacji, a nie a-moralnych gnojków którzy chcą się dorabiać na niewiedzy tutejszych użytkowników

 

 

A skoro nadal nie potrafisz się zachować i dopasować do tutejszych standardów, to może czas rozważyć kolejnego bana.

Zacznijmy wreszcie kulturalnie rozmawiać, zamiast obrażać i grozić banem.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz, nie rozmawiamy o moich zarobkach i moralności, a o tym iż kolejny raz ktoś mnie obraża.

 

 

No udawaj pokrzywdzonego i ściemniaj dalej, poprzednim razem dostałeś za to bana na tydzień, chcesz zgadywać ile będzie tym razem?

Ja się pytam jak mam na to reagować?

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Sid, trzeba założyć osobny temat o polityce. Na moim forum bmw przyniosło to dobry efekt.

 

I jeszcze jedno, rozmowa na forum o pilityce, to nie rozmowa, tylko DEBATA. Rozmówcy ślepo recytują swoje racje, nie dopuszczając myśli, że mogą jej nie mieć. Ubrana w ładne kwiatki pyskówa. Ot co.

Link to post
Share on other sites
Zaraz będzie!

 

O tak, już widzę jak Major nie zaczyna tutaj rozmowy z Nowajem.

 

Uderz w stół

 

"zaraz te nożyce zamiast się odezwać, tobie pie...." (dla niewtajemniczonych: http://youtu.be/PhqTMnPspiA?t=2m34s)

 

Bezczelnie (i nielegalnie) próbowałeś wykorzystać czyjąś niewiedzę

 

Chamsko, pazernie - tak. Nielegalnie - wg regulaminu nie ma zakazu. // jest nielegalne

 

@Cacek93

Modzi czy tam TS może sprawdzić IP (przynajmniej tak kiedyś mówił).

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/UsWrN2q.png

 

Nie wiem ile razy można to pokazywać. 
Temat salema zamknięty - jest on a-moralnym cwaniakiem naciągającym forumowiczów, nasze forum nie jest platformą do handlu i decyzja moderacji była taka a nie inna, aby uchronić potencjalnych kupców przed wtopieniem 20zł w coś, co można nabyć za 3,30zł.
Wszystko w zgodzie z regulaminem forum i mając na uwadze dobro użytkowników a nie naciągaczy.

IP sprawdzone, to Kubuś. 

A ee yy... chyba tyle. Over and out.

Link to post
Share on other sites

 

 

Wg regulaminu humble bundle odsprzedaż kodów jest zabroniona.

 

No właśnie i tutaj "nie wiedziałem co myśleć".

 

Z linku co podał w statusie nic nie wynikało, bo nic tam nie było napisane o odsprzedaży (przynajmniej dałem ctr + f "sell" i nic ciekawego nie znalazł), ale wcześneij ktoś podawał link do tego, co teraz wkleił po raz kolejny seed.

 

O kurde, mea culpa.

 

"Your Information. The Service is only for sales of products or product rights (collectively, "Products") to end user customers for their personal, non-commercial use."

 

Salem, giń w piekle!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...