Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ja mam automatyczne logowanie i zapamiętywanie haseł w FF :(

 

Ale moje konto jest b.dziwne, muszę poprosić Speed'a żeby zobaczył co jest nie tak, bo jak sie loguje z innego kompa na forum albo na głównej, to nie mam dostępu do forum (niezalogowany), tylko do całej reszty... muszę się zalogować na inne konto (1 lewe :P) i wtedy na forum jestem jako mICh@eL, a na reszcie jako ten z lewego konta :sciana:

 

Pomaga usunięcie kilku ciasteczek w FF :rudolph:

Link to post
Share on other sites

A jak to jest z tą edycją postów. Wczoraj będąc zalogowany mogłem edytować posty, ale dzisiaj już nie mogę. Czyli można edytować wszystkie posty dla danej sesji, a może jakieś ograniczenie jest co do dnia(edycja w danym dniu)?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Cześć ;)

Nie będę zakładał nowego tematu bo to bardzie, niż problem. Chciałbym w jakiś sposób wyciszyć mój zasilacz. Możliwości mam dwie - wymiana zasilacza i wymiana wentylatora w obecnym.

Wady i zalety nowego:

- prawdopodobnie modularny

- drogi

- cichy

Wady i zalety modyfikacji SXS:

- tracę gwarancję

- cichy

- tani

Pytanie co wybrać? Zasilacz to oczywiście OCZ SXS 500 W, więc dość dobry. Nie wiem czy ryzykować wymianę wentylatora i utratę gwarancji? Kupiłbym coś pokroju Zephyra i wsadził zamiast tego głośnego normalnego.

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Chcesz żebym ogłuchł? ^^

Corsair CX400 nie jest aż tak cichy. Nie wiem jak z Fatal1ty, ale ma podświetlany na czerwono wentylator co go dyskwalifikuje. Ten MXS z Agito jest dośc drogi i nie ma go na stanie :D

Chyba, że SilentiumPC Zephyr 120 mm i wymiana wentylatora w SXS :P

Link to post
Share on other sites

http://www.coolermaster-europe.com/uplo ... l/top1.jpg

Lekka prowokacja

Czemu ??

To dla fan(boj)ów NVIDI a tych jest całkiem dużo :jupi:

Sam bym sobie taką sprawił (o ile cena była by rozsądna) :menda:

 

 

A tak wogóle to dajcie bana użytkownikowi kugelfangxxx bo jest niesamowicie bezczelny i niemiły. Takich osób nie potrzeba nam na forum

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...