Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Bo tam była jeszcze miejscowość a to już co innego. Tym bardziej, że mam konto na nk i każdy mógł mnie znaleźć i wiedzieć dość sporo informacji o mnie :P

Informacji, które sam zamieściłeś, więc w czym problem? Jak nie chcesz, zeby ludzie znali twoje nazwisko to go nigdzie nie umieszczaj.

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie tylko dlatego zostalo to wprowadzone, chociaz przy rozwiazaniu konkursu podawane są imie i nazwisko zamiast nicku :D

Udzial w konkursach jest nieobowiązkowy, a biorąc udzial liczysz sie z tym, ze musisz miec podane w profilu odpowiednie dane :P Mnie tam to nie przeszkadzało zbytnio, ale miło, że wprowadzili to.

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie tylko dlatego zostalo to wprowadzone, chociaz przy rozwiazaniu konkursu podawane są imie i nazwisko zamiast nicku :(

Udzial w konkursach jest nieobowiązkowy, a biorąc udzial liczysz sie z tym, ze musisz miec podane w profilu odpowiednie dane :sciana: Mnie tam to nie przeszkadzało zbytnio, ale miło, że wprowadzili to.

A zwrócił ktoś z Was uwagę na to, że w Mini-recenzjach na górze, po prawej stronie, w informacjach o autorze jest wyświetlane jego nazwisko, nawet jak w profilu ma ukryte... :rudolph:

Link to post
Share on other sites

A zwrócił ktoś z Was uwagę na to, że w Mini-recenzjach na górze, po prawej stronie, w informacjach o autorze jest wyświetlane jego nazwisko, nawet jak w profilu ma ukryte... :rudolph:

Już dawno na to zwrócono uwagę :sciana:

I zostały/zostaną podjęte jakieś działania? Bo to średnia ochrona danych osobowych i prywatności. Chyba tylko userzy bez recenzji i z ukrytym nazwiskiem są "bezpieczni".

Link to post
Share on other sites

Zostaną, ale kiedy, to nie wiadomo. Jak powszechnie wiadomo redakcja rzadko robi zmiany z dnia na dzien :rudolph: Najlepszym przykladem jest ten nieszczesny poradnik, ktory mial byc oficjalnie przeniesiony we wrzesniu na forum, a do dzis sie trzyma tak gdzie byl. Redakcja ani slowa na ten temat nie pwoiedziala :sciana:

Link to post
Share on other sites

Tego nie wiem ale przyczyną tego mogą być dwie tabele w bazie danych przechowujące dane o aktualnie zalogowanych użytkownikach i tylko w tej z forum jesteś zarejestrowany. Takie zdarzenie ma miejsce tylko kiedy dłuższy czas nie odwiedzasz strony głównej, prawda?

Link to post
Share on other sites

Tego nie wiem ale przyczyną tego mogą być dwie tabele w bazie danych przechowujące dane o aktualnie zalogowanych użytkownikach i tylko w tej z forum jesteś zarejestrowany. Takie zdarzenie ma miejsce tylko kiedy dłuższy czas nie odwiedzasz strony głównej, prawda?

Tak loguje się na głównej a potem przechodzę na forum i raczej nie wracam już na główną, teraz już będzie 3:41 h.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...