Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wiedziałem, że w końcu kogoś diabeł podkusi by gadać o polityce ;). Powiem panowie tak nikt normalny zdolny nie pcha się do polityki bo wie ile to trzeba tam krwi i potu włożyć...

A ja obecnie płaczę bo auto stoi rozebrane i brakuje mi czasu by zacząć je składać :(. Fajnie by było pracować w więziennictwie i przejść na wcześniejszą emeryturę wtedy bym miał czasu :), a tak praca, praca, praca.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Ja z telewizji trwam widziałem tylko jeden materiał i był to wywiad z Michalkiewiczem. Dobrze przeprowadzony, a dziwny wstęp "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica" był jedyną dziwną rzeczą, a poza tym, był to bardzo dobry wywiad.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

hejtujesz katoli?
a niech hejtuje zresztą, jeszcze trochę i staną się mniejszością xD, zresztą masz pojęcie ilu ludzi jest w bazie kościoła katolickiego, a tak na prawdę to ateiści ?, bo zrobili to z np. narzutu przez rodziców ?, typowa papierkowa robota, chrzest - no ciężko było by wtedy słowem się odezwać, - pierwsza komunia - no wypadało by i trochę grosza przybędzie no i bierzmowanie - kasa kasa kasa xD 
Link to post
Share on other sites

Aj ale takie afiszowanie się czy to z jednej strony czy z drugiej mnie osobiście irytuje. Każdy tam ma swoje poglądy religijne i niech je trzyma w butach, bo przez takie nagonki będzie źle się działo :P

Link to post
Share on other sites

Ksiądz na każdej uroczystości państwowej, religia katolicka wtłaczana do głów od przedszkola za państwową kasę, jawne przekręty przy pracach Komisji Majątkowej, tajne dyrektywy wydawane przez Watykan, aby kryć pedofilię za wszelką cenę, a osoby zgłaszające i ich rodziny nękać wszelkimi, legalnymi i nielegalnymi, metodami. W momencie, gdy religia zacznie być prywatną sprawą każdego człowieka przestanę z nią walczyć. Póki co kościół katolicki jest pasożytem, nie zachodzi żadna symbioza, a jedynie wykorzystywanie państwowych środków do napychania kabzy spasionym darmozjadom.

 

Poza tym nie hejtuję jedynie katoli, każda religia to mniej więcej takie samo bagno. To co wyprawiają obecnie fanatyczni islamiści to pikuś w porównaniu do tego, co kilkaset lat temu wyczyniali pobożni chrześcijanie. Islam jest o te sześć stuleci młodszy i za jakiś czas to, co dzisiaj obserwujemy będzie dla kogoś równie mgliste jak dla większości dzisiejszych ludzi mgliste są prawdziwe dzieje chrześcijaństwa, te, o których nie można dowiedzieć się na lekcjach religii.


1186831_10151774421085155_1227034504_n.j


935894_520045824732694_1715105860_n.jpg

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Każde głoszenie jakiejkolwiek etyki, moralności oraz wpajanie sposobów i zasad życiowych jest indoktrynacją. Taką indoktrynacją jest też socjalizacja, wychowanie czy szeroko rozumiana edukacja. Narzucanie wolności słowa również jest indoktrynacją, zmuszanie do uznawania demokracji jako najlepszego ustroju to też przejaw indoktrynacji, narzucanie nakazu tolerancji mniejszości czy różnych postaw w sferze seksualnej to też indoktrynacja... W sumie wszystko jest indoktrynacją. Mam tu na myśli oczywiście indoktrynację w szerokim tego słowa znaczeniu. Zatem nie utożsamiaj jej tylko z wychowaniem religijnym bo mocno zawężasz jej znaczenie. Oczywiście, bardziej podpada to pod propagandę ale ja nie widzę w sumie między tymi dwoma zasadniczej różnicy - tu narzuca sie siłą a tu poprzez swoistego rodzaju "bombardowanie informacją", przed którą, tak samo jak przed indoktrynacją ściśle rozumianą, nie da się obronić...

Link to post
Share on other sites

Mad Moxxi jest najlepsza:

 

http://www.dtjaaaam.com/New-York-Comic-Con-2012/New-York-Comic-Con-2012-1/i-zLLbzQ8/0/L/8090015064_23aa370bf6_o-L.jpg

 

 

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb8hfbTKF21rwpzaeo1_1280.jpg

 

 

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/304/4/9/mad_moxxi_cosplay_by_littlekiddens-d5jkfw8.jpg

 

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...