Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Tu tak zawsze :D czy tylko od święta.

Tutaj mody odprawiają takie cyrki (m.in. łamanie regulaminu), a niektórzy z nich odstają od reszty :):):evil:

 

nie wtrącaj się. masz zero postów, więc twój post jest paradoksem.

Wypraszam sobie, to publiczne forum :>
To forum jest tylko dla jadących po bandzie, dopóki nie wstawisz plakatu to lepiej się tu nie pojawiaj... dla Twojego dobra :)
Link to post
Share on other sites

Panowie proponuję zakończyć na dzisiaj. Do rozmowy wrócimy o 22:00 w karczmie :D

Nie uciekaj się do tajnych praktyk, w Karczmie nie znajdziesz schronienia przed sprawiedliwością, a do 22:00 sprawa nie ulegnie przedawnieniu...

 

Dziwne forum.

Jaki user, takie forum wg niego :)
Link to post
Share on other sites

Widzę że masz chore poczucie humoru lub nie wiesz o czym mówisz.

Dobrze wiesz o co chodzi, wiec nie udawaj wariata... :)

 

Nawet pierwszy raz ? jestem zafascynowana prawdą życiową i tym że wszystko jest takie względne.

Gadasz jak... :D

 

:)

Link to post
Share on other sites

Są różne układy odniesienia. Nawet taki, w którym bitwa pod grunwaldem i chrzest polski wydarzyły się w tym samym miejscu i w tym samym czasie.

Wszystko jest względne.

 

@mICh@eL

oj tak :)

 

edit:zdaje się że myk_Babcia nie zostanie naszą koleżanką.

Link to post
Share on other sites

Ciekawa teoria :)

taka sobie jeśli rozumiemy zjawisko dylatacji czasu.

Czy my się znamy że się tak do mnie odnosisz :>

Kij Cię wie, zarejestrowałaś się dziś i masz zero postów.

 

Myślę, że lepiej zakończyć tą dyskusję.

znowu się nie uczysz! :)

 

//proszę bardzo :D

Link to post
Share on other sites

Cześć Wszystkim!

 

Chciałem się Was zapytać odnośnie działu ' Komputery, zestawy komputerowe ' - mianowicie czy nie byłoby rzeczą wygodną dla szukających konfigu dla siebie jak i osób udzielających się w tym dziale aby stworzyć przedziały cenowe wraz z najbardziej opłacalnymi konfiguracjami komputerów? Osoba która chce zakupić nowy komputer wybierała by przedział cenowy który jej odpowiada powiedzmy do 2 tyś zł i ewentualnie wtedy, w razie dalszych wątpliwości pytała zakładając nowy temat?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie chcę zakładać tematu, ponieważ 'problem' jest nieco dziwny.

Zastanawia mnie wartość modyfikowanej obudowy Thermaltake M9. Obudowa została pomalowana na niebiesko wewnątrz (w widocznych miejscach, np. pod MOBO nie malowałem) i zrobiłem w niej otwór na kolejny wentylator na suficie. Ile to może być warte? :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...