Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nie wiedziałem gdzie to wkleić i poruszyć temat więc zrobię to tu.

 

Ostatnio zauważyłem wzmożoną aktywność moderatorów na forum. Fajnie, wreszcie przestaną ludzie głupoty wypisywać.

Co mi się jednak nie podoba to nadgorliwość tychże osobników. Osobiście odczułem wręcz prześladowanie ze strony jednego z nich.

Przykład:

 

 

Ja >>CIACH<< co wy macie z tymi kotami? Na co drugim zdjęciu z tego tematu jakiś sierściuch.

Nie klnij // jacekgothic

 

W miejscu CIACH napisane było: pier.......

 

Jeżeli ktoś ma już zamiar być takim stróżem prawa i moralności na tymże forum to niech przestanie mierzyć każdego swoją miarą.

Od kiedy "pier" to przekleństwo? Widzę już jakieś urojenia niektórzy mają lub też manię prześladowczą.

Link to post
Share on other sites

No w tym przypadku sam bym tego nie wyciachał ale to niebezpieczny precedens i powiem Ci że jeśli już robimy porządek to trzeba się trzymać określonego poziomu wypowiedzi. Inaczej ciężko walczyć z tworami typu "qr*a", "przeyebane", "sperdalaj". Czasem lepiej już być nadwrażliwym żeby potem nie zaczęto wykorzystywać takich rzeczy. To absolutnie nic osobistego. A jest nas teraz więcej, jest więc więcej rąk do pracy i jakoś musimy wspólnie pracować nad poprawą ogólnego odbioru forum ;)

Link to post
Share on other sites

@MiK 

Dokładnie tak jak pisze Lukson. Karty nie generują nawet obrazu tylko używa się ich do obliczeń. Tak samo jak na obrazku niżej. Moc jest a grafa i tak leci z integry ;)

 

http://www.pbase.com/andrease/image/149293226/original.jpg

Link to post
Share on other sites

Hehehe. Stare dzieje. Ale wstrzeliłeś się ładnie bo to u mnie na uniwerku :P Mój kumpel robi doktorat właśnie w tym labie. Biegam do niego czasem ze skanami moich myszy do analizy ;) Ale w kompie który ja wrzuciłem są 4 srajtany- wygrałem  :D

Link to post
Share on other sites

No w tym przypadku sam bym tego nie wyciachał ale to niebezpieczny precedens i powiem Ci że jeśli już robimy porządek to trzeba się trzymać określonego poziomu wypowiedzi. Inaczej ciężko walczyć z tworami typu "qr*a", "przeyebane", "sperdalaj". Czasem lepiej już być nadwrażliwym żeby potem nie zaczęto wykorzystywać takich rzeczy.

No ale kurde ogarnijcie się %-)

 

Działacie tak samo ułomnie jak cenzura na forum, która zabrania pisania, że dziadek podsłuchuje rozmowy babci :wariat::P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

@MiK 

Dokładnie tak jak pisze Lukson. Karty nie generują nawet obrazu tylko używa się ich do obliczeń. Tak samo jak na obrazku niżej. Moc jest a grafa i tak leci z integry ;)

 

 

 

Wow robi wrażenie! :) małe marzenie :P

 

Nie cytuj fotek / filmów // jacekgothic

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...