Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gość DANNY__79

Kotek  %-)

 

http://www.dezinfo.net/images4/image/03.2013/cat_ass/cat_ass_01.jpg

 

http://www.dezinfo.net/images4/image/03.2013/cat_ass/cat_ass_02.jpg

 

http://www.dezinfo.net/images4/image/03.2013/cat_ass/cat_ass_03.jpg

Link to post
Share on other sites

Mamy jazdy w szkole z takim niedorobionym typkiem z Bangladeszu. Koleś przychodzi raz na jakiś czas do szkoły, nie ma książek ( nawet kartki czy czegoś do pisania), śmierdzi starym kebabem i ma głos jak silnik w maluchu, który nie może zaskoczyć. Wszystko w klasie traktuje jak swoje ( pożyczył kilka długopisów - nie oddał, ostatnio nie pisał jakiegoś testu, przyszedł któregoś dnia jak zwykle bez długopisu to ku**s podszedł do jednej laski i bez pytania sobie wziął długopis...,  dzisiaj jedna laska wyszła z klasy, zostawiła gumy do życia na ławce, gnida podeszła i wzięła 2... i wtedy wyobraziłem sobie rezerwuara będącego tym typkiem z Bangladeszu to mnie jeszcze większa nerwica dopadła. Już miałem mu przypierniczyć z plaskacza w ryj, ale myślę - co to da? Przecież widać, że to istota która nie myśli, nie hamuje się przed niczym. Zaraz będę musiał się tłumaczyć przed osobami siedzącymi obok dlaczego mu przyfasoliłem. To pomyślałem sobie - załatwie cie inaczej. Wyjąłem z opakowania wszystkie gumy, zostawiłem jedną do której naplułem, zawinąłem i go poczęstowałem. Nie odmówił i wsadził do mordy :D Miałem ubaw z tą dziewczyną, której zabrał gumę :D

 

Wcześniej siedział obok mnie, ale już nie siedzi bo go pogoniłem. Przesiadł się do innej laski, ale  też już widzę, że ma go dosyć. Nauczyciele też nie darzą go sympatią. Jakiś taki niewychowany jest, nie zna pewnych zasad, które powinno się przestrzegać. Odsuwasz się od niego to się przysuwa, dotyka cię swoimi nogami, korzystając z jednej książki wsadza swój ryj i traktuje jak swoje, dotyka cię tymi mackami, czasami kładzie rękę na krześle osoby siedzącej obok, wciąga nosem, ogólnie jakiś pokrzywiony jest.

 

Najlepsze jest to, że kiedyś się SPIERDZIAŁ. Myślałem, że to jakiś żart, ale patrze na niego - niestety nie -  macha sobie kartką przed nosem próbując rozproszyć otaczający go smród. Takiego bąka nigdy nie czułem.

 

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale nerwy już mi puszczają na sam widok tego knura...

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Może zacznijcie wszyscy robić mu jakieś psikusy. Ja bym się za to wziął od razu, najlepiej coś co by go wyprowadziło z równowagi (choć nie wiadomo jak taki typ zareaguje), coś żeby przestał chodzić do szkoły. W internecie jest cała masa pomysłów na takie okoliczności. Może Nowaj ci coś podsunie:D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No ja wczoraj zepsułem znajomość z dwiema dziewczynami. Kurcze nie mam pomysłu jak je przeprosić, a ostro przegiąłem.

Chyba dam sobie z nimi spokój i będę żył dalej tak jak zawsze.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Zastanawiam się nad łucznictwem jako hobby.

 

Jaki łuk jest lepszy bloczkowy czy sportowy.  Czytałem, że przy bloczkowym złe puszczenie cięciwy może zniszczyć bloczki i zaleca się wykorzystywanie spustu. Jednak tak na początek sportowy będzie w sam raz chyba?

 

Łuk bloczkowy -> KLIK

Łuk sportowy -> KLIK (kolor tylko hoyowy :/ ale przemalować zawsze można)

 

Do tego:

strzały x5 -> KLIK

*spust do łuku bloczkowego -> KLIK

łuczniczy ochraniacz na palce -> KLIK

łuczniczy ochraniacz przedramienia -> KLIK

 

5 strzał na początek w zupełności będzie wystarczyć albo się weźnie 20 drewnianych na początek bo są tańsze ale mniej wytrzymałe.

 

*zakup jedynie przy łuku bloczkowym

 

Co powiecie o tym? Lepsze to niż uganianie się za dziewczynami lub przesiadywanie ciągłe przed kompem? Ogólnie to jeszcze gram na akustyku ale to dla relaksu tylko :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...