Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nie jestem modem i co mi tam, ale II - 9 regulamin chyba jasno stwierdza.

co? :rotfl: :rotfl:

 

9 - Nie wolno prosić o otwieranie linków polecających, reklam, rejestracji itp. Ponadto zabronione jest proszenie o głosowanie i innego rodzaju pomoc (np. nabijanie ilości wyświetleń strony/filmiku), która miałaby przynieść korzyści lub pomóc w ich otrzymaniu w danym konkursie.

 

Prosiłem o otwieranie? Żeby obejrzeć nie trzeba się rejestrować.

Gdybym podawał te same filmy na youtubie to nie byłoby problemu???

Nie wiem o czym ty do mnie piszesz :)

 

Nie podoba się to nie otwieraj/ dodaj do ignorowanych i po "problemie" bo ja tutaj problemu nie widzę, ale ty najwidoczniej jakiś masz :)

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Zostawiając w tyle wszelakie regulaminy powiem wprost.
 
http://img802.imageshack.us/img802/948/okaryna.png
 
 
 
Na swoim przykładzie:
Mam niechęć do otwierania jakichkolwiek zbędnych linków, podobnie jak oglądania czegoś czego kompletnie nie mam zamiaru. Twoje linki łamią oba warunki, stąd można zrozumieć moją irytację.
W czym jutuber jest gorszy? Przeglądarka musi mi władować miniaturkę i flasz.
W czym jutuber jest lepszy? Zwykle po tytule i miniaturze można się domyślić o co w takim filmie chodzi (tak, te gówna są przewidywalne), dzięki czemu nie tracę rozeznania w aktualnym temacie, o którym tutaj się mówi.
 
Puste linki? Nie mam zamiaru nawet klikać, a jedyne co jestem w stanie zrobić, to hover z tooltipem wskazującym pełny link (zazwyczaj tytułu) - po którym mogę wywnioskować, że wybrałem prawidłowo nie klikając.
 
 
Na przykładzie innych:
Obejrzałem kilka stron wstecz twoje posty z linkiem. Zwykle nikt na nie nie odpowiada, a jeśli już to tylko jedna osoba, w dodatku w jednym na 10-20 przypadków.
Wnioskując po tym co tutaj 3 osoby napisały (bezpośrednio lub cytując), mam prawo sądzić że nie tylko mi się to nie podoba. Mam również prawo sądzić że tych osób jest więcej niż 3.
 
 
Wnioski:
Każdy kolejny post składający się jedynie z odnośnika :

  • Rozprasza niepotrzebnie uwagę
  • Zwiększa długość strony, będąc luką pomiędzy innymi postami
  • Zbędnie nabija strony, zmniejszając tym samym miejsce dla innych postów na danej stronie.

Cytaty i moje sprostowania:

Youtube jest good? Sadistic jest bad?? Sadistic jest zbiorem tego co najlepsze na youtubie

Czy więc idąc tym tokiem myślenia mam rozumieć, że według ciebie "Benchmark jest zbiorem tego co najlepsze na sadisticu"?





Taka robota jest daremna, mam nadzieję że zrozumiesz i ograniczysz te linki.

Link to post
Share on other sites

Na swoim przykładzie:
 

Mam niechęć do otwierania jakichkolwiek zbędnych linków, podobnie jak oglądania czegoś czego kompletnie nie mam zamiaru.

Nie otwieraj, nie oglądaj. Proste?

 

 

Twoje linki łamią oba warunki, stąd można zrozumieć moją irytację.

Skoro łamią oba warunki czemu nikt do tej pory nie usunął ani jednego linka?!

 



 
 
Na przykładzie innych:

Obejrzałem kilka stron wstecz twoje posty z linkiem. Zwykle nikt na nie nie odpowiada, a jeśli już to tylko jedna osoba, w dodatku w jednym na 10-20 przypadków.

Nikt nie musi na nie odpowiadać...

 

 

 

Wnioskując po tym co tutaj 3 osoby napisały (bezpośrednio lub cytując), mam prawo sądzić że nie tylko mi się to nie podoba. Mam również prawo sądzić że tych osób jest więcej niż 3.

Proszę dodać do ignorowanych jeżeli faktycznie macie z tym problem.
 
 
Wnioski:
Każdy kolejny post składający się jedynie z odnośnika :

  • Rozprasza niepotrzebnie uwagę

    Od tego jest offtopic, co chwila ktoś rozpoczyna nowy temat nie kończąc poprzedniego

 

Zwiększa długość strony, będąc luką pomiędzy innymi postami

Faktycznie...prowadzone są tutaj tak poważne rozmowy, że post z linkiem zaburza, niszczy wszystko, każdy się gubi, nie może połapać o co chodzi...

 

 

Nie wiem po co w ogóle odpowiadam na twój post. Dodaj do ignorowanych i po problemie tak samo jak ja zrobiłem z rezerwuarem i nie musze czytać jego wypocin :)

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Amen.
Marudzicie trochę, choć nie mówię że nie macie racji z pewnego punktu widzenia.

Akurat mi, Nowaj wraz z Okarem dostarczają mnóstwo radości, bo nie muszę grzebać w internetach jak chce się pośmiać tylko wpadam do ich linków/postów w offtopicu i rżę ze śmiechu z tego co znaleźli. Keep going!

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Youtube jest good? Sadistic jest bad?? :o

 

Nie, jest różnica w przypadku pisania posta gdzie zawieramy jakiś materiał (media) i wyświetlamy go od razu w post, a "zmuszanie" oglądającego do przekierowania via link na inny serwis celem obejrzenia pewnej treści. Często do treści zawartej przez akurat tego usera. No i o tym mówi właśnie ten punkt regulaminu ;)

 

Jeszcze takie spostrzeżenie: jeśli coś mi się nie podoba na forum = piszę, jak ktoś mówi dobrze = też piszę (chwalę) == ale tutaj jakoś nikt mi za to nie "słodzi" %-)

 

 

E:

Na rozładowanie spięć polecam obejrzeć filmik powyżej i wrócić do OF   %-)

Link to post
Share on other sites

Sadistic to największy zbiór ukradzionych filmików z youtube. Nawet linka nie dadzą do właściwego filmu. Problemem jest kopiuj-->wklej czy chęć zatuszowania kradzieży?

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites

Sadistic największy to zbiór ukradzionych filmików z youtube. Nawet linka nie dadzą do właściwego filmu. Problemem jest kopiuj-->wklej czy chęć zatuszowania kradzieży?

Co ty za brednie wypisujesz...

Takie to bezmyślne i głupie, że skomentować nie potrafię...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...