Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Mam dwóch kolegów słuchających metalu (także Behemoth więc nie żadne podróbki metalowców :) ), którzy ubierają się na skate'a, długie spodnie z szerokim krokiem itd, i ogólnie gdybym ich nie znał to na pierwszy rzut oka - przystankers albo skate. Więc tego nie można generalizować.

 

Andrzej - IMO Dominik nie stwierdził że autor pomysłu jest pajacem itp. Po prostu Twój pomysł nie spotkał się z naszą aprobatą ( nie wiem jak Kuba) i nie jest wiążący. Nie chciałbym aby ktoś mnie siłą zmuszał do ustawienia avatara. Wiem, że tego nie robisz ale czasem dyskusja przybiera dziwne tony.. Avatar to sprawa bardzo indywidualna i jeśli takowa jest twoja wola, że w nim masz twoje zdjęcie - nie ma problemu. Ale także nie powinno być problemu z tym że jak czy Dominik nie mamy takiego avatara-real photo. Jeszcze nie widziałem takiego forum by każdy moderator/admin musiał mieć avatar-photo.

 

To jest po prostu nasza prywatna sprawa, tak jak chociazby treść podpiu itp. Więc peace ;)

Link to post
Share on other sites

Andrzej - IMO Dominik nie stwierdził że autor pomysłu jest pajacem itp. Po prostu Twój pomysł nie spotkał się z naszą aprobatą ( nie wiem jak Kuba) i nie jest wiążący. Nie chciałbym aby ktoś mnie siłą zmuszał do ustawienia avatara. Wiem, że tego nie robisz ale czasem dyskusja przybiera dziwne tony.. Avatar to sprawa bardzo indywidualna i jeśli takowa jest twoja wola, że w nim masz twoje zdjęcie - nie ma problemu. Ale także nie powinno być problemu z tym że jak czy Dominik nie mamy takiego avatara-real photo. Jeszcze nie widziałem takiego forum by każdy moderator/admin musiał mieć avatar-photo.

Oczywiście, na samym początku napisałem, że nikogo nie zmuszę do tego, tylko żeby było to mile widziane (z własnej, dobrej woli).

Emotka :) co oznacza? Czyżby pajaca?

Zdenerwowałem się tym, że oprócz tego, że _nick_ dostał nowy komputer od Benchmarka, to żal mu, że nie dostaje kasy za moderowanie. Powtarzam jeszcze raz, nie musi tego robić.

Link to post
Share on other sites

Nie mam żalu, że nie dostaję za to kasy, bo wiedziałem że tak będzie. Napisałem tylko, że za darmo swojego wizerunku nie udostępnię. Wiem, że nie muszę moderować, ale chcę. Jeśli to się zmieni to cię o tym powiadomię. Chodziło mi także o to, że robięto za darmo więc nikt mnie nie zmusi do zrobienia czegoś takiego za free. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

 

Andrzej i ty nie wiesz jakie jest użycie emotów? To nie musi być bezpośrednie znaczenie, zobacz jak często stosują tę emotę na forum i nikt nie ma na myśli, że ktoś jest pajacem.

 

I wchodziłbyś częściej na forum, bo prawie tutaj nie zaglądasz.

Link to post
Share on other sites

Włosy nie mają żadnego związku z czymkolwiek.

 

po ilu warnach nick sie usmiechnie :P

 

 

Czegoś jeszcze nie wiecie i mam wyjaśnić? ;)

wlosy maja dosc dobry zwiazek ze skora :)

 

 

 

poza tym dres w dlugich wlosach to nie dres tylko ktos kto ma dresy na sobie.. metal w szerokich spodniach to tak jak by na kaczynskich powiedziec ze wysocy sa ...

Link to post
Share on other sites

I znowu generalizowanie... dzisiaj jest inaczej, twój wygląd nie przypisuje ciedo konkretnej grupy społecznej. Ktoś może mieć długie łwłosy i ubierać się na czarno a np. słucha techno. Ktoś też może ubierać sie w dresy i być łysy, a może słuchać metalu. Nie ma reguły. Nie szufladkujcie tak ludzi.

Link to post
Share on other sites

I znowu generalizowanie... dzisiaj jest inaczej, twój wygląd nie przypisuje ciedo konkretnej grupy społecznej. Ktoś może mieć długie łwłosy i ubierać się na czarno a np. słucha techno. Ktoś też może ubierać sie w dresy i być łysy, a może słuchać metalu. Nie ma reguły. Nie szufladkujcie tak ludzi.

Bardzo mądrze napisane ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...