Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

W dniu 30.05.2021 o 13:18, Krzysko napisał:

@BlackCoffe dobry gospodarz konia pod dachem trzyma :rotfl:

 

Jak byłem na bezrobociu to przytyło się z 10 kilolat i kumpel co mnie dawno nie widział pierwsze co to ciśnie bekę i pyta czy jeszcze widzę zaganiacza. Na co mógł dostać tylko jedną odpowiedź czyli "stopy widzę, luja też, jak przestanę widzieć stopy to pal licho ale pytonga zawsze można powiększyć!".

Cała rozmowa w kolejce do kasy. Chyba się wszyscy węży boją, bo zrobiło się pusto :->

Edytowane przez buszi
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Wiesz, nawet jak będziesz miał wielki bamber to możesz go zobaczyć, podnieść brzuch i stanąć przy lustrze :P

 

Jak już jest miażdżyca to nie jest dobrze :pajac:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Krzysko napisał:

 

Jak już jest miażdżyca to nie jest dobrze :pajac:

Chodzi Ci o chorobę serca czy o brzuch robiący  miazgę z przyrodzenia? :rotfl:

2 minuty temu, buszi napisał:

Tak się ta choroba nazywa - lustrzyca. Bo widzisz go tylko w lustrze.

66081-6bec7839f87c0ba24d880d1d84a56980.j

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 18.05.2021 o 22:28, BlackCoffe napisał:

Biorąc pod uwagę naszą służbę zdrowia nie zakładam, że uda mi się dożyć starości.

Tak czytając powyższy komentarz ( i wogóle narzekanie na SZ w naszym kraju ) taka historyjka z życia wzięta..........

 

Sierpień 2020 (szczyt którejśtam fali korony ), zszedł ( nie do końca bo trzymał się na łożysku ) paznokiec z palucha u nogi; no nic, pojechałem do szpitala do chirurga i co? Po pięciu minutach wyszedłem z bandażem na paluchu. Wszystko: rejestracja + oczekkiwanie w kolejce + zabieg trwało może z 3-4 minuty.

 

Także niech ludzie w końcu przestaną rozpowszechniać mity o rzekomo zapchanej służbie zdrowia......

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...