Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Poza tym kobiety statystycznie żyją dłużej od mężczyzn więc i tak czekałaby mnie samotna starość bo mąż [o ile by nie uciekł z młodszą bądź nie przyłapałabym go na zdradzie] by wcześniej umarł. 
W ogóle nie jesteś praktyczna. Dlaczego kobiety żyją dłużej? Zajadą faceta, ukatrupią i na starość z łdanym spadeczkiem balują w Ciechocinku. Grunt to dobrze wybrać ofiarę ;-)
Link to post
Share on other sites

Gdyby mężczyźni nie mieli cech rywalizacji to nie przetrwalibyśmy jako gatunek. To chyba oczywiste. 
 

A to że umieramy w pracy w 93-97% to kpina. Kobiety jeszcze dużo muszą osiągnąć w tej kwestii. Gdy chcą równych wynagrodzeń. 

Link to post
Share on other sites

Wg. mnie są różni ludzie z różnymi charakterami, jeden będzie wolał życie w samotności inny nie wyobraża sobie życia w pojedynkę.

A co do tego, że kobiety statystycznie żyją dłużej to niestety prawda. Moja mama owdowiała kilka lat temu i bardzo boleśnie to przeżyła,prawie pół wieku razem w dobrym udanym związku ze świetnym człowiekiem jakim niewątpliwie był mój Ojciec. Nigdy już nie będzie sobą to pewne.

 

9 godzin temu, zbiku90 napisał:

No ja na przykład chciałbym dziecko ale nie chcę związku i sprawa się lekko komplikuje :D Mogłem oczywiście zalać pierwszego, lepszego szlaufa ale nie w tym rzecz. Chciałbym przekazać swoje za******e geny dalej ale nie chcę ich mieszać z byle kim.

 

Sprawdź, może na Ukrainie jeszcze coś znajdziesz.... ;)

https://www.dw.com/pl/koronakryzys-dzieci-surogatek-od-tygodni-czekają-na-odbiór/a-53470349

 

A tak serio co się tak wzbraniasz przed związkiem? Samotne wychowywanie dziecka to trudna sprawa a jeszcze dla faceta... nie widzę tego.

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...