Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wiadomo, że wtedy ceny pójdą do góry ale świadomość, że jednak ten elektrośmieć posłuży 5-10 lat, a nie 3 będzie dla mnia satysakcjonująca, bo najgorsze, że dzisiaj nawet płacąc gruby szmal i tak kupuje się badziewie tylko z lepszym logo producenta.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wezwali mnie dziś do zmywarki bo właśnie podłączona nowa ze sklepu i kopie właściciela prądem.
Kuźwa myślałem że w elektryce już wszystko widziałem, ale jednak nie. Ochrona podłączona tak...

8 lat temu po znajomości im to robił pan z rejonu energetycznego.


adc2a0a135947673415a0980dbe4f911.jpg8255138c7e0380752b26e31ac96cabde.jpg

  • Że co, proszę? 2
  • Haha 7
Link to post
Share on other sites
17 minut temu, AudiAWX napisał:

Wezwali mnie dziś do zmywarki bo właśnie podłączona nowa ze sklepu i kopie właściciela prądem.
Kuźwa myślałem że w elektryce już wszystko widziałem, ale jednak nie. Ochrona podłączona tak...

8 lat temu po znajomości im to robił pan z rejonu energetycznego.


adc2a0a135947673415a0980dbe4f911.jpg8255138c7e0380752b26e31ac96cabde.jpg

Cytując klasyka xD

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz co, umówiłem się na piątek bo mi w rezultacie mózg odmówił współpracy.
Przy zmywarce w gniazdku odłączyłem żółto zielony, czyli chyba "fazowanie ochronne" i staropolskim zwyczajem zmostkowalem na razie zero z bolcem.
Ale nie mogę znaleźć żadnych puszek na ścianach ani nic. Jak zacząłem odpinać z bezpieczników żółto zielone to gasło światło na poddaszu i w pokoju na parterze, lub w sypialni na piętrze i w piwnicy. Gniazdka po pół pokoju i pół kuchni.
Po godzinie to ja już się zastanawiałem czy się nie przekwalifikować na stolarza.
Muszę się z tym przespać bo proszą żeby im ścian nie demolować tylko jakoś to ogarnąć...
W międzyczasie się jeszcze dowiedziałem że żyrandole ich kopią przy wymianie żarówek. To akurat proste było bo nie dość że źle podpięte to jeszcze na przełączniku wyłączane zero, a faza na gwinty i na stałe.

Ale szczerze na razie mnie to przerosło, chyba pierwszy raz w życiu. Starzeje się...


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, AudiAWX napisał:

Ale szczerze na razie mnie to przerosło, chyba pierwszy raz w życiu. Starzeje się... emoji1787.png

Tam są peszle? Dasz radę, tylko weź sobie kogoś ogarniętego do dzwonkowania.:) a najlepiej niech ten Pan z "rejonu" (jak jeszcze żyje:rotfl:) się określi co autor miał na myśli.

 

btw. zdjęcia na "fuszerkę" się nadają:D

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, AudiAWX napisał:

Ja z tych klas energetycznych to tylko wiem że do A++++++++ nie można sypać proszku bo ona już do płukania wody nie używa i wszystko białe w proszku jak wyschnie. Mowa o Amice i Candy. emoji1787.png

 

Dobrze , że mam amice tylko A+++ bo inaczej bym miał problem z plamami ;) Jak na razie po ponad  roku użytkowania nie mam zastrzeżeń .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...