Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

45 minut temu, marik81 napisał:

Saint Emilion

Fajna nazwa:D

 

Chodzi o samo podobieństwo tych zabudowań, ale czy mapa cs_Italy była wzorowana na tym miasteczku czy to tylko przypadek to nie wiem.

Ktoś znalazł w necie wpis, przetłumaczył i poszło, to tylko mem a nie publikacja naukowa. 

https://9gag.com/gag/adV44XV

 

Ktoś kto grał kiedykolwiek w CS, a szczególnie jego pierwszą wersję dobrze kojarzy ten obrazek bo to widok z pola startowego AT, zresztą chyba w CS:GO nie wiele tam się zmieniło.

 

801e134e775734ff.jpg

 

""Muszę chyba zacząć lepiej gotować. Syn powiedział mi później, że zjadł dwie miski zupy ogórkowej i smakowała mu ona nawet lepiej niż w domu - mówiła później TVN24 mama malucha." :hahaha:

 

https://www.rmf24.pl/news-dziadek-pomylil-dzieci-w-przedszkolu-zabral-wnuka-do-domu-i-,nId,5098130

 

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites




to tylko mem a nie publikacja naukowa.

No nie do końca się zgodzę.
Dziś grom osób wierzy we wszystko co znajdzie w necie.
Później zdziwienie, że ludziom można każdą ciemnotę wcisnąć a różnej maści fale newsy rozchodzą się lotem błyskawicy, bo nikt nie sprawdza ich wiarygodności.
Ile osób patrząc na to zdjęcie zastanowiło się jak nazywa się to miasto gdzie zrobiono zdjęcie? Większość za pewnik przyjęła, że to Włochy, bo tak jest napisane.
Ja w CS nigdy nie grałem i może dlatego zaciekawiło mnie to, szybka wyszukiwarka obrazów i wynik w pół minuty.


  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, marik81 napisał:

Dziś grom osób wierzy we wszystko co znajdzie w necie.

Biję się w pierś :cry:, od dziś będę analizował wszystkie wrzucone memy pod kątem merytorycznym w sposób dostatecznie wnikliwy, aby wyeliminować wszelkie nieścisłości.

komorowski-moja-wina-moja-bardzo-wielka-

 

Żartowałem.... jeśli ktoś wierzy ślepo we wszystko co znajdzie w necie i nie potrafi podejść do tego z dystansem, to niech szykuje mandżur i buduje lepiankę, tak będzie dla niego i jego otoczenia lepiej.;)

 

 

  • Lubię to 3
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...