Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ten mem Nawalnego ... to tak mało śmieszny ,bo można uznać ze chłop  faktycznie  na dniach zginie .Nie udał o się go otruć  na wolności to  zrobią to w zamknięciu .

 

Lekarz który leczył nawalnego też  nagle zmarł na zawał serca  w wieku 55 lat

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Polityka/Rosja.-Nie-zyje-lekarz-Nawalnego-Sergiej-Maksimiszyn.-Zmarl-nagle-w-wieku-55-lat

 

Putin sprząta ....

Link to post
Share on other sites
W dniu 4.02.2021 o 10:57, zbiku90 napisał:

Kurde zagrałbym sobie w jakiegoś papierowego/planszowego RPGa tylko nie ma zbytnio już z kim. Ktoś kojarzy może takie cudo? 

nijKrbq.jpg

 

Nie wiem czy to było to czy coś innego ale w LO jakiś czas po lekcjach graliśmy w bibliotece w erpegi... póki nas nie wywalili po jakiejś grubej imbie jak się pokłóciliśmy :rotfl:

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, ernorator napisał:

Myślę, że może zakładać iż 90% nie mówi po rosyjsku i już na 100% nie umie nawet wpisać tego do translatora. 

 

Zatem specjalnie dla Ciebie

z mojego mema:

"а ты сегодня ебался?"

 

z mema Pendzel_3:

"давай дружить и заниматься сексом
фраза, которую так никто и не услышал"

 

Tłumaczenie już zrób(cie) sobie we własnym zakresie :)

Rosyjski jest trochę jak polski - tłumacze (jak np google translator) często głupieją przy tych językach, bo nie da się tak słowo w słowo przetłumaczyć. Dlatego po wpisaniu do translatora często wychodzą głupoty.

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...