Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Taka opłacalna, to po co sprzedawałeś? No jasne, BF3 w Ultra na 5870... :)http://static.techspot.com/articles-info/458/bench/1920_Ultra.png I w teście masz kartę z 2GB VRAM, a te w BF3 radzą sobie co by nie mówić lepiej...

2GB tak, ale na Eyefinity, na jednym monitorze, nawet w FullHD nie wykorzystasz 2GB

 

Na allegro można było znaleźć ostatnio nowego R6950 za 799zł (http://allegro.pl/vertex-vtx3d-radeon-hd-6950-1-gb-gddr5-i1997825053.html). Do tego moduje się na 6970 plus niezłe OC. Nie wyobrażam sobie abym miał wydać 800zł za tego 5870.

Nie porównuj VERTEX do GiGABYTE
Link to post
Share on other sites

To są prawie te same karty (5870 i 6950), a jak ktoś może dostać 200-300zł taniej minimalnie gorszy model(różnica 1-3 FPS'y w grach), to moim zdaniem naprawdę warto. Napisałem 800zł do negocjacji, ale jak macie inne oferty, to piszcie na PW.

Edytowane przez Reavii
Link to post
Share on other sites

Twierdzisz że lepiej zapłacić 200 zł więcej i kupić Gigabyte 6950 ?

Oczywiście że tak! Vertex przynajmniej 3 lata będzie musiał być na rynku kart graficznych i nie sprawiać problemów by móc być i tak średnio zaufanym producentem. Czy to ASUS > MSI > GIGABYTE > Zotac > EVGA > XFX masz pewność że szajsu nie dostaniesz i nie będzie problemów z reklamacją ;)

 

To są prawie te same karty (5870 i 6950), a jak ktoś może dostać 200-300zł taniej minimalnie gorszy model(różnica 1-3 FPS'y w grach), to moim zdaniem naprawdę warto. Napisałem 800zł do negocjacji, ale jak macie inne oferty, to piszcie na PW.

Dokładnie 5850 z dobrym chłodziwem za 500-550zł wykręcisz nawet ponad poziom HD5870 STOCK (biorąc pod uwagę że ktoś nie będzie kręcił 5870/6950) i będzie to samo... gdzie 6950 ma małe możliwości OC... natomiast HD6850 w dodatku modowalny na 70 ma te możliwości. Wszystko wszystkim ale max 700 zł :) + KW.
Link to post
Share on other sites

masz pewność że szajsu nie dostaniesz

Niestety również nie prawda bo w fabrykach tejże firmy zdarza się dość często że chińczyk będzie pracował bez nadzoru (albo dadzą mu za mało misek ryżu) i w efekcie wyjdą wadliwe karty http://forum.benchmark.pl/topic/39265-fabrycznie-nowy-asus-gtx-580-dcii-1500mb-gddr5-temp-na-load-98c/ chociaż możesz mieć szczęście i trafić na dobry model a wtedy faktycznie jest wysoka jakość :) Edytowane przez Pasjonat
Link to post
Share on other sites

Jak myślicie, będą jakieś obniżki procków/płyt głównych lga1155 w najbliższym czasie? Nie mogę już patrzeć jak moja grafika się marnuję i i5 2500k + asrock p67 pro b3 + A-Data 8gb 1600mhz i zalman performa by mnie kosztował ok 1600zł, kupować czy czekać?

Link to post
Share on other sites

Tylko z tym jest problem, że czekam czekam na zmianę całego zestawu ponad rok :P gpu i psu udało mi się zmienić ale procek tak cholernie ogranicza całą maszynę, że jestem zdesperowany i nie wiem co robić. (Chodzi mi o np. bf3, z radkiem 6870 na pokładzie często mniej niż 30fps na niskich? aż szkoda dla takiego wyniku było kupować gpu)

Link to post
Share on other sites

że kupię używkę i3 tanio, a w wakacje zapoluję na SB/IB

Nie chcemy w szeregach Intela takiej amd-mowskiej Łajzy jak Ty %-)

 

 

aż szkoda dla takiego wyniku było kupować gpu

Sprzedaj chętnie kupię %-)

 

<pozdro>

Edytowane przez RAKU 44
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...