Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

BIG, mojej reputacji już się nie da odbudować. Reputację buduje się latami a można ją zepsuć w jednej chwili :D


Jedzie sobie dwóch dresów przez miasto hondą civic
Jeden do drugiego:
-Co to za mur po prawej?
-To krawężnik.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie każdy potrzebuje super sruluxy z super mikrofonem zalmana. Skoro jest zadowolony z krakenów co w tym złego?

Ja mam siberie i 7h jestem bardzo zadowolony do gier starczaja mikro maja dobre wiecej do szczescia nie potrzebuje 

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Twoje 300zł? nie, więc nie rozumiem co cie boli. Podjął decyzje niech mu służą

 

Nie polecił ich w żadnym temacie o audio tylko w miejscu gdzie każdy się chwali sprzętem więc spokojnie

Link to post
Share on other sites

W sumie to jestem podobnego zdania co Kubus. Jak komus polecam cokolwiek, to polecam rozwiazania najlepsze i sprawdzone, ale szanuje to, ze ktos mimo wszystko chce inne sluchawki i mu odpowiadaja, mimo ze powszechnie uwazane sa za szrot ;)

 

A mikrofon Zalmana - na ktory jest taki wielki hajp - wcale nie jest rewelacyjny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Ja mam siberie i 7h jestem bardzo zadowolony do gier starczaja mikro maja dobre wiecej do szczescia nie potrzebuje 

 

a jak ktoś to przeczyta i kupi siberie to pójde do piekła czy jest jeszcze ratunek dla mnie?

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

 

 

na ktory jest taki wielki hajp

 

Chyba mylisz hype z polecaniem "najtańszy który się do czegoś nadaje". A na forum już tak jest że nie polecamy szrotu jeśli w danej cenie można kupić coś lepszego. Od tego jest forum żeby pomysły słabe wybijać z głów. Też szanuję wybory innych ale nie powstrzyma mnie ten szacunek przed wyrażeniem opinii. W tym wypadku negatywnej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba mylisz hype z polecaniem "najtańszy który się do czegoś nadaje"

Zalman - 19 zł

Mikrofon Nateca na statywie, modelu niestety nie pamiętam - okolice 20 zł.

Nie muszę chyba wspominac, że Natec jest znacznie lepszy. ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Mikrofon Nateca na statywie, modelu niestety nie pamiętam

 

Jeśli mówisz o żyrafie to chyba jej na oczy nie widziałeś bo kiedyś już jakiś syf od nateca wywaliłem. Nawet po największym podbiciu słychać mnie było jak z jaskini chyba że końcówka mikrofonu smarowała mi migdałki. Zalmana używałem jakiś czas i spisywał się przyzwoicie ale i tak wywaliłem go z ulgą od kiedy mam przyzwoity mikrofon w kamerce microsoftu. Nikt nie twierdzi że zalman to mistrzostwo mikrofonów. Sam przywołałeś ten wybitnie chybiony przykład. Mało tego, żadne z niedociągnięć zalmanowskiego mikrofonu w najmniejszym stopniu nie zmienia faktu że krakeny to szrot i strata pieniędzy. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem pewny że mikrofon działał poprawnie bo wymieniłem 3 sztuki zanim postanowiłem to wyciepać. 

 

 

 

miażdżyło

 

 

Był dużo cichszy i w dodatku zabierał miejsce na biurku. Szkoda 10 złotych. W każdym razie, jak już wspomniałem, Twoje (najcieplejsze nawet) wspomnienia o żyrafie nie zmienią krakenów w opłacalny zakup. 

Link to post
Share on other sites

Nikt nie mówi że krakeny to opłacalny zakup ale wmawianie kolesiowi co je kupił ze to gunwo, nie może być z nich zadowolony, musi jak najszybciej wymienić na supersruluksy z zalmanem, a za każde dobre słowo o krakenach nalezy mu się chłosta to przesada

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...