Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ty mi lepiej powiedz czemu mi wyskakuje komunikat "Błąd podczas skanowania. Ponownie uruchom program po czym wyłącz i włącz urządzenie i poczekaj aż się nagrzeje."

Sterowniki Win7 64 bit, wszystko zainstalowane, komputer zrestartowany, a komunikat non stop się pokazuje :D

Link to post
Share on other sites

a dlaczego akurat ja mam zostać ukarany za lewe konto przez TORa :D:]

 

przecież nie możecie mi tego udowodnić, nie ma na to sposobu :D

 

a każdy w ten sposób może się pod kogoś podszywać, np. pisząc z lewego konta za każdym razem "" będziesz myślał, że to MJ konto jest :)

Link to post
Share on other sites

widzę, że też chcesz na zeratula głosować :D

Poznałem zeratul'a z innej strony, jest z nami na spamiku ale wiele razy powiedział mi wprost że mogę go wywalić a porządek musi być. Ma facet dobrze poukładane w głowie i to mi się podoba. Nam nie dorówna w zadymach ale to pikuś bo się i tak już wyrabia a z nami jest ciężko :P

 

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

powiem krótko i dobitnie...NO SUCH OPTION :!::P (nie obraź się, nie mam zamiaru Cię obrazić, ale miało być dobitnie :) )

 

widzę, że też chcesz na zeratula głosować :)

Poznałem zeratul'a z innej strony, jest z nami na spamiku ale wiele razy powiedział mi wprost że mogę go wywalić a porządek musi być. Ma facet dobrze poukładane w głowie i to mi się podoba. Nam nie dorówna w zadymach ale to pikuś bo się i tak już wyrabia a z nami jest ciężko :D

 

wiesz MJ...tak jak pisałem - twarde prawo, ale prawo

poza tym ktoś nawet na SPAM-forum musi być trochę w tyle, żeby sprzątać i wysyłać żółte owoce do domu...

ale faktycznie, za Wami nawet na liczniku nadążyć ciężko, choć ostatnio to się że tak powiem ostro opie :P:)

no a zadymy...nie mam szans wykminić czegoś takiego, jak Wy potraficie (ale SPAM w USB5 bodajże był super...)

miłe, że tak o mnie myślisz, jak napisałeś :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...