Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

w gta 4, BF3 grzeja sie na 60 st [o matko, duuzo!] - wiec jak nie wiesz to nie gadaj :)

 

 

Edit:

gram na full detalach w 1680x1050 więc nie wiem czy tak ogranicza :) Jest już po sporym OC [3.3Ghz, więcej nie potrzebuję]

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites

w gta 4, BF3 grzeja sie na 60 st [o matko, duuzo!] - wiec jak nie wiesz to nie gadaj :)

Bo jak na moje oko procek Ci je skutecznie ogranicza :) Swoją drogą dwa GTXy 280 mimo, że to już dziadki to prezentują całkiem przyzwoitą wydajność.

Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się, tak to jest jak na forum nie ma zakazu komentowania ogłoszeń- zawsze znajdą się osoby, które będą chciały za wszelką cenę wysmiac twoją ofertę czy wymóc niższą cenę właśnie taką postawą prześmiewczą.

- 5870 jest sporo szybsza od 6870, 5870 jest właściwie tak wydajna jak 6950.

- taki 5870 powiedzmy po rozsądnej cenie powinien kosztować jakieś 700-750zł. Najtańszy 6950 kosztuje w sklepie 931zł.

 

5870 za 800zł? owszem ale na gwarancji co najmniej rok i komplet.

 

Pozdrawiam lolków i troli z tego tematu :P

Edytowane przez shadowsky
Link to post
Share on other sites

A według mnie oferty z zbyt wysokimi cenami, a wręcz abstrakcyjnymi winny być usuwane przez moderatorów, może to trochę ordynarne oraz brutalne ale może dzięki temu prostemu trikowi ceny podzespołów w jakimś tam procencie wróciłyby do normy, ostatnio wręcz roi się od wyzyskiwaczy :mlotek:

Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się, tak to jest jak na forum nie ma zakazu komentowania ogłoszeń- zawsze znajdą się osoby, które będą chciały za wszelką cenę wysmiac twoją ofertę czy wymóc niższą cenę właśnie taką postawą prześmiewczą. - 5870 jest sporo szybsza od 6870, 5870 jest właściwie tak wydajna jak 6950. - taki 5870 powiedzmy po rozsądnej cenie powinien kosztować jakieś 700-750zł. Najtańszy 6950 kosztuje w sklepie 931zł. 5870 za 800zł? owszem ale na gwarancji co najmniej rok i komplet. Pozdrawiam lolków i troli z tego tematu :P

Dokładnie. Ja mam 1,5 roku gwarancji (komputronik.pl) i cały komplet
Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się, tak to jest jak na forum nie ma zakazu komentowania ogłoszeń- zawsze znajdą się osoby, które będą chciały za wszelką cenę wysmiac twoją ofertę czy wymóc niższą cenę właśnie taką postawą prześmiewczą. - 5870 jest sporo szybsza od 6870, 5870 jest właściwie tak wydajna jak 6950. - taki 5870 powiedzmy po rozsądnej cenie powinien kosztować jakieś 700-750zł. Najtańszy 6950 kosztuje w sklepie 931zł. 5870 za 800zł? owszem ale na gwarancji co najmniej rok i komplet. Pozdrawiam lolków i troli z tego tematu :P

Po pierwsze, 6870 i 6950 wcale przepaść wydajnościowa nie dzieli. A biorąc pod uwagę że 5870 jest nieco słabszy od tej drugiej nie można go na pewno nazwać sporo szybszym od 6870.

Po drugie, postawa prześmiewcza? Forum jest by pomagać, by radzić mniej zorientowanym użytkownikom. A zapobieganie "naciągnięciu" jest jedną z form porady.

Po trzecie, towar używany to towar używany i nigdy nie osiągnie ceny egzemplarza fabrycznie nowego. Tyle w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, 6870 i 6950 wcale przepaść wydajnościowa nie dzieli. A biorąc pod uwagę że 5870 jest nieco słabszy od tej drugiej nie można go na pewno nazwać sporo szybszym od 6870. Po drugie, postawa prześmiewcza? Forum jest by pomagać, by radzić mniej zorientowanym użytkownikom. A zapobieganie "naciągnięciu" jest jedną z form porady. Po trzecie, towar używany to towar używany i nigdy nie osiągnie ceny egzemplarza fabrycznie nowego. Tyle w tym temacie.

Strzał w 10 ! Pięknie ujęte .

Link to post
Share on other sites

między 5870 a 6870 jest dużo większa różnica niż miedzy 5870 a 6950.

Battlefield 3 wysokie detale 1920x1080:

http://media.bestofmicro.com/Y/N/313583/original/amd%20high%201920.png

Tak to mniej więcej wygląda, więc cena 750zł jest zupełnie normalna za 5870. Także zamiast bluzgać osobę która sprzedaje kartę "w celu pomagania innym żeby się nie naciągnęli" to najpierw sami uzupełnijcie wiedzę. gościu na dodatek ma 1.5 roczną gwarancję w komputroniku i cały zestaw jak ze sklepu (sam niedawno sprzedałem 5870 na GW za 800zł).

5870 jest najbardziej opłacalną karta na rynku- ciągnie BF3 na ultra przy 1920x1200, wiem bo sam miałem.

 

Tak czy inaczej hatera, trola czy innego matoła nie uświadomisz :D

Edytowane przez shadowsky
Link to post
Share on other sites

Taka opłacalna, to po co sprzedawałeś? No jasne, BF3 w Ultra na 5870... :)

 

http://static.techspot.com/articles-info/458/bench/1920_Ultra.png

 

I w teście masz kartę z 2GB VRAM, a te w BF3 radzą sobie co by nie mówić lepiej...

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

Nie chcę nic mówić... ale obecnie karta mimo swojej wydajności nie jest warta tyle ile kolega sobie życzy nawet z gwarą.. maksymalnie 700zł... a HD5850 za 500zł ? Owszem wiele ofert takich widziałem 500-550zł z gwarancją ;) Dlatego myślę że nawet najniższym pułapem cenowym dla HD5870 jest 650zł.

Link to post
Share on other sites

Taka opłacalna, to po co sprzedawałeś? No jasne, BF3 w Ultra na 5870... :)http://static.techspot.com/articles-info/458/bench/1920_Ultra.png I w teście masz kartę z 2GB VRAM, a te w BF3 radzą sobie co by nie mówić lepiej...

co to za test z du*y ja mam minium 10 i wiecej fps na 6950 w stosunku do podanego, niech se sprzedaje odczepcie sie już od niego
Link to post
Share on other sites

Jak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się, jakim ich autorzy trafili na to forum i dlaczego nie są jeszcze zbanowani za wprowadzanie innych w błąd i wypisywanie kompletnych idiotyzmów...

 

HD5870 to w zasadzie HD6950 (pod względem wydajności, nie architektury). Różnica w poszczególnych grach waha się na poziomie błędu pomiarowego. Sumarycznie, może uzbierać się kilka FPS, ale kogo to obchodzi...

 

Biorą pod uwagę cenę nowego HD6950 z gwarancją i fakt, że HD5870 od autora ma gwarancję, ale to pewnie gó*****y referent, to nie dałbym za tę kartę więcej jak 700.

Referencyjne HD5xxx były gównianie głośne. Zresztą, jak większość BBA. Gwarancja jest, dość długa, ale nie ma co łudzić się, że referent ze starszej serii pójdzie za 800 zł. Jeśli to wersja z autorskim chłodzeniem od GB, to max 750 zł + kw...Ale i tak wolałbym polować na lolegro.pl.

 

700 zł i skończcie biadolić. Ja swojego HD5850 kupiłem za 500 zł + kw, na 18 miesięcznej gwarancji, a nie jest to referent...Życzę więc powodzenia ze sprzedażą referencyjnego modelu HD5870 za 800 zł :E

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...