Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Każdy jest kowalem swojego losu :) A jak chcesz komuś pomóc to lepiej zadbaj o swoje wykształcenie, później pracę i utrzymaj rodzinę. Co do pracy - jak chcesz pomagać ludziom to nie zostawaj politykiem %-)

 

ot się robi, ale my to lubimy. Prawda mj? :wariat:

Edytowane przez koziro
Link to post
Share on other sites

A widzieli wpis (ze to u nas) no właśnie tak mi się zdawało, że znajomo wygląda okolica.

 

 

P.S. Czy ktoś wie jakim cudem zniknął temat "Deus Ex: Human Revolution - temat ogólny"?

Wczoraj jeszcze był...

 

 

W grach rządzi .daft - ale mogę sprawdzić co z nim.

 

"Temat usunięty przez .daft dnia dziś, 12:02. do czasu wyjaśnienia - rozmowy o pirackiej wersji "

 

Zatem trzeba skontaktować się z modem od gier.

 

//pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

"Temat usunięty przez .daft dnia dziś, 12:02. do czasu wyjaśnienia - rozmowy o pirackiej wersji "

Będę wdzięczny jak się z nim skontaktujesz bo trochę przesadził z tym kasowaniem...

To była luźna rozmowa o roli torrentów i w jakim celu wielu je wykorzystuje.

A pobranie gry w wersji BETA dla dziennikarzy by przekonać jak to wygląda w rzeczywistości bo dema nie będzie piractwem nazwać nie można... Zwłaszcza, ze pre-order został złożony dawno temu.

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

nie ma oficjalnej bety która zostałaby udostępniona dla wszystkich. jest jedynie wersja ściągnięta z torrentów która nie jest legalna. proszę zapoznać się z regulaminem forum. kolejne wzmianki o "becie" będą nagradzane warnem. ciężko zrozumieć, że to może zaszkodzić benchmarkowi? dziennikarzem też nie jesteś więc dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.

 

Hehe... To ja też wspomniałem w swoim pierwszym poście, że z torrentów mam BETĘ... :wariat:

 

Ja mówię teraz o sobie, nie wiem jak było z Istvanem. Mnie nikt nie banował i ostrzeżenia nie dostałem :P

 

BETA ma w opcjach DX11...

 

uznałem, że wykasowanie tematu będzie lepsze niż dawanie ostrzeżeń no ale cóż, po Twoim zachowaniu widać że chyba się myliłem.

zakładając tutaj konto zaakceptowałeś regulamin który teraz chcesz łamać bo "to tylko beta", "i tak zamówiłem pre-order"... powalające argumenty. dziwi mnie tylko to, że jesteś aktywny na tym forum, a tak naprawdę masz w tyłku co się może z nim stać przez takie "luźne" rozmowy o ściągniętych grach.

 

To była luźna rozmowa o roli torrentów i w jakim celu wielu je wykorzystuje.

 

to ciekawe. pamiętaj tylko, że temat można przywrócić i nie ma tam luźnej rozmowy o torrentach ( generalnie ). jest za to luźna rozmowa o ściągniętej konkretnej grze. taka mała różnica.

Link to post
Share on other sites

Jakoś 95% użytkowników BMK ma na swoim kompie przynajmniej jedną piracką grę. I co dasz im wszystkim warna ? Przez takie właśnie durne bany z BMK odeszło wielu zasłużonych i doświadczonych użytkowników...

 

Zmieniając temat :

 

Nie wiedziałem, że Pan Redaktor Naczelny pisze takie artykuły :pajac: :pajac: :pajac:

 

http://technowinki.onet.pl/artykuly/w-sieci/najlepsze-serwisy-erotyczne,2,4810935,artykul.html

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

uznałem, że wykasowanie tematu będzie lepsze niż dawanie ostrzeżeń no ale cóż, po Twoim zachowaniu widać że chyba się myliłem.

zakładając tutaj konto zaakceptowałeś regulamin który teraz chcesz łamać bo "to tylko beta", "i tak zamówiłem pre-order"... powalające argumenty. dziwi mnie tylko to, że jesteś aktywny na tym forum, a tak naprawdę masz w tyłku co się może z nim stać przez takie "luźne" rozmowy o ściągniętych grach.

 

Uwielbiam wyrywanie zdań z kontekstu...

Ja się spokojnie spytałem co się stało z tematem, a tu jakaś krucjata została rozpętana... Chciałem jedynie by temat przywrócono i podano powód jego zniknięcia.

Ale jak się już zaczynamy przerzucać argumentami to też coś napiszę.

Nie mam ŻADNEJ pirackiej gry, a posiadam przeszło 50 tytułów - w większości edycje specjalne lub kolekcjonerskie, a kolejne w najbliższych tygodniach się pojawią.

"W tyłku" to mają graczy producenci gier, którzy zaniechali wydawania dem... ale mamy za to setki (płatnych) DLC (sic!) i kolejne "zabezpieczenia" utrudniające życie uczciwym użytkownikom i to jest w porządku, tak?

W usuniętym temacie napisałem, że właśnie z tego powodu wielu ludzi korzysta z torrentów - chcą grę przetestować by nie wydać pieniędzy w błoto, a "leaked BETA" DX: HR można właśnie potraktować jako nieoficjalne demo bo urywa się chwili gdy fabuła nabiera tępa - tak jak za dawnych czasów dema i tylko zachęca do zakupu.

Poza tym trudno nazwać piraceniem czegoś co nie jest finalnym produktem to raz, a dwa ktoś to udostępnił - dziennikarze lub nawet ktoś z ekipy tworzącej...

 

Nie chcę tu żadnej wojny / warnów / banów - po prostu chciałem zwrócić uwagę na pewne zjawisko.

 

 

@Mixtape - ale wyszperałeś! :lol:

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

taaa... i jeszcze SEP (dobrze, że ten najniższy :wariat: )

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=V8iAceuDv4U&feature=player_embedded

Edytowane przez regist88
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...