Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

brawo brawo, tylko przeczytaj ten artykuł dokładnie, i inne artykuły. 

i gdzie jeszcze widzisz w tym artykule ?

 

miliardy złotych
 

 

sukienkowym darmozjadom

oprócz sukienkowe możemy powiedzieć to samo o pracownikach państwa w tym nauczycieli.

 

zgadzam się z powiedzeniem patrząc na Ciebie iż 

 

od nauczyciela nie usłyszysz nic konstruktywnego

jak i również 

 

nauczyciel to człowiek któremu w życiu coś nie wyszło

ponieważ nosisz w sobie tyle jadu, zawiści i nie wiem czego jeszcze. 

 

Nie odpowiadaj na to co napisałem, ponieważ przy następnym poście mogę osiągnąć twój poziom Głębi Challengera.

 

 

 

Żyjcie i dajcie żyć innym, 

Edytowane przez Arlekin
Link to post
Share on other sites

To dla mnie brudny temat podobnie jak polityka, gówna nie ruszam, aby się nie pobrudzić.

Czarna mafia zawsze będzie wyciągać łapy po kasę i "klery" które tak bardzo lubią. ;)

No taka prawda. Ludzie niech sobie wierzą w co chcą i finansują księży ile wlezie. U mnie w rodzinie każdy deklaruje że jest wierzący (prócz mnie), ale mało kto "praktykuje" :) Na szczęście coraz więcej osób nie wierzy w te bzdury.

oprócz sukienkowe możemy powiedzieć to samo o pracownikach państwa w tym nauczycieli.

Gdyby nie nauczyciele to nikt tutaj nie wiedziałby o Twoim istnieniu, bo nie umiałbyś pisać ani czytać. ;) Żeby zostać nauczycielem potrzebujesz wiedzy, a taki ksiądz za godzinkę bzdur czytanych z księgi dostaje pełną tace kasy. Swoją drogą, nie rozumiem idei słuchania ciągle tych samych bzdur. Oświeci mnie ktoś?

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

oprócz sukienkowe możemy powiedzieć to samo o pracownikach państwa w tym nauczycieli.

 

W takim razie jak złamiesz nogę to poczołgaj się do najbliższego kościoła, połóż plackiem i zacznij się modlić. Jeśli dorobisz się dzieci to zamiast dawać im lekarstwa zamykaj je w piecu, a zamiast posyłać do szkoły od razu lepiej oddaj księdzu.

 

 

To, że obecnie korzystasz z elektronicznych dobrodziejstw również oczywiście zawdzięczasz nie nauce, a odprawianym czarom. 

 

 

 

tylko przeczytaj ten artykuł dokładnie, i inne artykuły. 

 

Chłopie, ja na takie tematy pisałem prace naukowe, a ty jak widać wiesz tyle, ile dowiedziałeś się z książeczki do nabożeństwa, skoro podważasz liczby i fakty, które są powszechnie znane od wielu lat.


 

 

Nie odpowiadaj na to co napisałem

 

10846291_4860645491219_25139775059025876 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Chłopie, ja na takie tematy pisałem prace naukowe

i zostałeś nauczycielem. 

 

 

bo nie umiałbyś pisać ani czytać

każdy z nas zawdzięcza to m.in. Jan Miodek i innym wybitnym jednostkom. Ile razy słyszałem błędy w wykonaniu nauczycieli....

Z dedykacją dla was ode mnie 

Edytowane przez Arlekin
Link to post
Share on other sites

Nie sądzicie Panowie (i Panie, jeśli są), że czas skończyć ten temat? Od głupiego posta z (może prawdziwą, może podrobioną - nieważne) karteczką wywiązała się niezła dyskusja na temat tego kto kim jest, do czego doszedł i na co go było stać w wieku 21 lat :). Każdy jest wolnym człowiekiem, niech wierzy w co chce, kogo chce i jak chce. Wiara czy polityka zawsze będą śliskimi tematami i osobiście sądzę, że powinny być kontynuowane w specjalnych tematach a nie tam, gdzie człowiek przychodzi oczekując dobrego towaru z czeluści Internetu :D.

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

oprócz sukienkowe możemy powiedzieć to samo o pracownikach państwa w tym nauczycieli.

 

Nazywanie nauczyciela darmozjadem jest oznaką skrajnego debilizmu. 

 

i zostałeś nauczycielem. 

 

Co jest takiego złego w byciu nauczycielem? 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Też mi się zawsze tak wydawało, ale najwyraźniej musi być w niej coś uwłaczającego, o czym jeszcze nie wiem :/
 

Od zawsze uczono mnie, że żadna praca nie hańbi i o ile ktoś nie kradnie i w uczciwy sposób zarabia na chleb, to nigdy nie powinien się wstydzić tego, jaki zawód wykonuje. Dosłownie niedobrze mi się robi, gdy jakiś szczyl, który pewnie w życiu nie zarobił złotówki, wypowiada tego typu uwagi.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj żadna praca, która polega na kontakcie z ludźmi, nie jest łatwa. Obecnie każdemu się wydaje, że jest najmądrzejszy, bo przed wyjściem do specjalisty, w jakiejkolwiek dziedzinie, spędził godzinę przed monitorem.

 

Mietek udający się do lekarza jeszcze przed wejściem do gabinetu doskonale "wie", co mu dolega, rodzice, którzy poświęcają dziecku 20 minut dziennie, są ekspertami od nauczania, każdy zna się na motoryzacji, polityce i kwestiach społecznych.

 

Większość idiotów jest święcie przekonana, że godzina w sieci czyni ich mądrzejszymi od kogoś, kto danemu zagadnieniu nieraz poświęcił pół życia. Przykład widzieliśmy dzisiaj.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Mietek udający się do lekarza jeszcze przed wejściem do gabinetu doskonale "wie", co mu dolega

Zwłaszcza, że wpisze w google hasło "kaszel" i dowiaduje się że ma raka płuc. Mimo wszystko wizyty u lekarza nie wyszły jeszcze do końca z mody i raczej nie będzie tak, że przychodzi człeń do lekarza żeby pochwalić się tym, co znalazł w necie.

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chłopie, ja na takie tematy pisałem prace naukowe, a ty jak widać wiesz tyle, ile dowiedziałeś się z książeczki do nabożeństwa, skoro podważasz liczby i fakty, które są powszechnie znane od wielu lat.

 

Między innymi. Poza tym jestem tłumaczem, biegłym sądowym i pilotem wycieczek zagranicznych. Byłem w ponad 40 państwach, biegle władam angielskim i niemieckim, dogadam się w kilku innych językach. W wieku 21 lat stać mnie było na to, aby za własne pieniądze kupić mieszkanie.

Kiedyś takiego kogoś nazwano by człowiekiem renesansu, dziś krytykuje się i może nawet obraża. Dokąd zmierza ten Świat ...

 

PS: Nie, nie słodzę p.Nowajowi 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chciałem tylko dopytać,  bo teraz można wierzyć w boga (nawet w Crom'a), a nie w kościół, a wiara w biblię jest taka...niezrozumiała dla mnie.

Nie pisałem że nie wierzę w biblię, tylko w to, co tam jest napisane. Z mojego punktu widzenia to bajki. Teoretycznie gdyby nie Biblia, to ludzie nie usłyszeliby o "Bogu", a kwestia czy istnieje czy też nie to już sprawa drugorzędna.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...