Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Chłopie.. ja po prostu nie potrafię zrozumieć twojego toku rozumowania! To już nie pierwszy taki "odjazd" z twojej strony. Jeśli nie potrafisz się opanować to może tutaj nie zaglądaj?

Na forum pojawił się chwilowy problem a ty go wykorzystałeś z miejsca. :lol:

Link to post
Share on other sites

Tak dostałeś za napisanie do kogoś "co za debil"

Aaa fakt! To był ten koleś, który 14 raz założył ten sam temat, w którym sprzedawał te same podzespoły :lol:

 

EDYCJA:

Cieszy mnie, że to nie uszło mu płazem - koleś nic nie wnosił innego do forum, poza zaśmiecaniem go tym samym tematem bez końca...

Link to post
Share on other sites

o znowu cenzura ...

 

 

Poza tym pragne pogratulaowac uzytkownikowi _nick_, ktory jak wiemy jest moderatorem i postanowil ze da mi ostrzeżenie za post ktorego nie napisalem !!!.. Kolejna pomylka moda ?? jeden ma penisa za avatar a drugi problem z oczami..

 

brawo panowie, brawo..

 

widze ze ladna edyta poszla .. 3 tygodnie edycji wstecz i jest spoko?? nara !

Link to post
Share on other sites

weź się nie ośmieszaj, napisałeś tego posta, zaraz wrzucę linka

 

 

Dokładnie ten link http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=30&t=3432&start=20&st=0&sk=t&sd=a&hilit=stary+sorry+ale+po+prostu+jestes+dla+mnie+glupi+i+na+dodatek

 

i coś podobnego napisałeś wczoraj, ale już jest to sunięte.

 

 

Uwierz mi modowanie to nie zabawa, wolałbym nie dawać banów i ostrzeżeń. A ty studecikus naucz się kultury i odnoś się do innych z szacunkiem.

Link to post
Share on other sites

Wracając do użytkownika mICh@eL, to uważam, że powinniście cofnął mu bana, gdyż to była po prostu pomyłka admina. Skoro dali panel, to czemu miał z niego nie skorzystać? Jak pisałem w innym temacie, co innego gdyby zepsuł konfigurację forum, ale przecież nic takiego nie miało miejsca. Dlatego proszę Administratora, aby cofnął bana mojemu koledze :lol:. Aha, i na przyszłość bardziej uważał, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...