Skocz do zawartości

Tacens Radix IV 500W co śądzicie?


Recommended Posts

zastanaiam się nad kupnem jakiegos zasilacza ok 500-520W do 230 zł. Pod zestaw core i3 540, radeon 4850, 4gb ram 1333mhz

 

I prosiłbym o opinje maire możliwości ponieaz wcześniej zastanawialem się nad OCZ 500W z modularnym okablowaniem i sxs2 500W i 600W bo to bardzo dobre zasilacze i niczego im nie brakuje jak na ta cene a ten 600W potrafi gdzies widzialem test O-L nawet 719W uciągnąć no ale nie w tym rzecz ponieważ no mój zestaw raczej tyle nei pociągnie i te 500 W to i tak jest juz dużym zasilaczem.

 

I wszystko ładnie pięknie tylko że te modele OCZ są już na rynku ładne kilka lat a ten Tacens Radix IV 500W jest nowsą konstrukcja o równie dobrzch parametrach ale czy na pewno i tutaj prosze o waszą pomoc.

Link to post
Share on other sites

nie chciałbym oceniac danego modelu po ogólnej opinii certyfikat plus bronze tez coś oznacza jednak i nie wiele nawet znanych i bardzo dobrych zasilaczy go nie ma. Rozmyslalem juz kiedys nad be quiet! Pure Power L7-530W ale doszedlem do wniosku ze ocz maja jednak lepsza konstrukcje od niego mimo ze ta też jest świetna.

wiem o tym doskonale ale w ogole poodem mojego wahania jest to ze te modele są juz sporo na rynku i super nowe to one nei sa dlatego chcialbym spr oferte tych radixów ( nie zakladam ze co nowsze to leszpe ale uważam ze warto to sprawdzić) jednak nie mam takich możliości ani wiedzy na ich temat.

Link to post
Share on other sites

certyfikat plus bronze tez coś oznacza

ten zasialcz nie posiada żadnego certyfikatu 80plus, Tacens po prostu wprowadza klienta w błąd (czytaj: KŁAMIE).

ogólnie te nowsze tacensy nie są tak słabe jak wcześniejsze wersje, ale firme omijaj szerokim łukiem, ze względu na jej polityke gwarancyjną.

 

Twój zestaw nie weźmie nawet 200W(!) bez OC, wiec np seasonic / korsarz 400W to by tu wcale roboty nie miały. Jak chcesz dopłacać to: korsarz vx450 / SXS2 500W / integra 500W.

Link to post
Share on other sites

czyli jednak pozostać przy ocz 500W mod albo sxs ?

a co sądzicie o http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=142&products_id=32316 podobna cena parametry i 60 mies gwarancji.

a Chce miec 500W zasiłke bo za rok bede zmieniał raczej proca na i5 760 albo podkrecał tego i3 540 do tego albo w tandem dojdzie hd 6850 albo osbno cos pokroju 460/470 gtx.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...