Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet : 750zł

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet

nówka czy używka : nówka/używka

preferowany rozmiar wyświetlacza : do 5 cali

preferowany system mobilny : Android

do czego będę używać urządzenia : gry, internet

moje najważniejsze wymagania : wygląd, wytrzymała bateria, dobry aparat

 

 

Myślałem nad takimi telefonami jak: Samsung Galaxy S3 , Motorola Moto G 2nd gen. , Asus ZenFone 4, LG G3S

Który z nich posiada najlepsze parametry i który jest godny polecenia?. Otwarty jestem na jakieś inne propozycje telefonów (byle nie chińczyki)

 

Link to post
Share on other sites

Nie orientuje się obecnie w cenach, szczególnie tych używanych, ale jeśli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia, nie kupuj telefonów "świeżych" ale ze średniej lub niskiej półki. (np. M2, myPhone) Lepiej W tej samej cenie kupić flagowca z przed np. 2 lat. Wierz mi, będziesz bardziej zadowolony. Mówiąc flagowce mam na myśli SGS (bez zadnych mini albo innych cudów), Xperie Z (wersje Compact jeśli będziesz grał na telefonie są OK) LG seri G itp. itd

Link to post
Share on other sites

Z mojej opinii po używaniu LG G3s, blisko dwa miesiące, nie chciałbym drugi raz go kupić, ekran bez automatycznej jasności, słaba widoczność w świetle słonecznym, bateria niby duża ale cały dzień transmisja danych włączona i kilka wiadomości na messengerze i kilka sms i telefon pragnie ładowarki już o 18-19. Wydajność: zabijanie aplikacji do tego potrzeba kilka sekund. To jest moja opinia jesli ma się przydać. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Co sądzicie na temat telefonu Lenovo Golden Warrior A8 albo o Huawei P8 Lite?

Albo jaki telefon z firmy Levono jest najlepszy w okolicach 750zł? Czekam też na propozycje innych telefonów w tej cenie i liczę na wasze opinie ;)

 

 

Edytowane przez lowcaxd
Link to post
Share on other sites

Po ci na siłe chcesz się bawić w telefony ze średniej półki, skoro w tej cenie mozesz kupić flagowca sprzed kilku lat? Xperie Z powinieneś nową w tej cenie wyrwać. Uwierz mi nie warto, może i specyfikacja wydaje się lepsza ale za to dużo tracą ekranem i swoją awaryjnością, nie mówiąc już o ścinach co kilka sekund. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...