Skocz do zawartości

Nokia Lumia 635 boot error


Recommended Posts

Witam, mam problem z lumią 635, nie chce się w ogóle włączyć, jedyna możliwość żeby coś zadziałało to podłączenie komórki pod usb, jednak wtedy wyskakuje "Error: Unable to find a bootable option. Press any key to shut down". Pomyślałem, że na początku zrobię hard reset, po wciśnięciu kombinacji telefon się po prostu resetuje i znowu wyskakuje ten sam błąd. Zabrałem się za reinstalacje softu ale w Navifirm nic nie wyszukuje i tak samo NSC nie widzi telefonu.

 

 

Bardzo proszę o pomoc! 

Link to post
Share on other sites

Trzymając VOL+ wsadź kabel od ładowarki i zostaw tak najlepiej na noc. Niech się ładuje a potem spróbuj raz jeszcze wgrać soft.

 

Gwarancji nie masz? Przecież ten model wyszedł w tamtym roku

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Aby zweryfikować, pojawia się komunikat o błędzie "urządzenie nie jest obsługiwane", gdy próbujesz użyć narzędzia Nokia Recovery Tool (NSRT), prawda? Jeśli korzystasz z telefonu Lumia, NSRT powinien działać, ponieważ telefon jest przez nie obsługiwany. Możesz spróbować odinstalować NSRT, zrestartować komputer, a następnie zainstalować ponownie. Spróbuj ponownie uruchomić swój telefon przed podłączeniem go do komputera. Zrób to, naciskając i przytrzymując klawisze zasilania i głośności jednocześnie przez 10-15 sekund. Zwolnij klawisze, a następnie telefon zrestartuje się. Nawiasem mówiąc, upewnij się, że używasz kabla USB dołączonego do telefonu. Jeśli nie jest dostępny, użyj co najmniej kompatybilnego. Aby sprawdzić dokumentację Nokia Lumia 635 Manual, aby uzyskać więcej informacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...