Skocz do zawartości

Szukam nowoczesnego netbooka do 2000 liczy się wygląd i bajery itp


Recommended Posts

Witam ! 

Na samym początku chciałbym podziękować za wszelką pomoc jaką uzyskałem tutaj na forum od was. 

Teraz przychodzę do was z nowym "problemem", chcę kupić sobie laptopa, jednak ma dość standarowych takich użądzeń. (Tz: plastikowa obudowa, gruby, cieżki, dysk hdd, zamulony chodz na pokladzie ma intela i3 itd)

 

Dlatego szukam czegoś niestadardowego, widziałem takie laptopy co matryce potrafią wygiąć ponad 180 stopni-ciekawie to wyglada. Widzałem również hybrydy tylko jakoś mam mieszane uczycia czy tablet z klawaiturą będzie chodził dość płynni... (tablety mimo wszystko są mniej wydajniejsze od netbooków).

Widzałem jakies netbooki z dotykowym ekranem - dobra sprawa.

 

1. Kwota przeznaczona na zakup to :  2000 +/- 200 zł

2. Rozmiar matrycy od 11 do 14, (nie chce 15 bo dość mam juz tych duzych ekranów)

3. Główne zastosowania: internet, filmy, praca w wordzie itp, czasem jakas lekka gierka.

4. Miejsce użytkowania: biurko, czasem łóżko.

5. Wymagania specjalne: ładny (tzn metalowa obudowa, cienki, dobrze wykonany), dluga praca na baterii (niekoniecznie), bez napędu bo nie chec zeby był gruby przez to :)

6. Osobiste preferencje: ekran dotykowy(niekoniecznie), dysk ssd(chce zeby system był szybszy), port HDMI, USB 3.0 

7. System operacyjny może być ale nie musi.

8. Własna propozycja: nie mam zielonego pojęcia

 

Poszukuje coś nowego, inowacyjnego, w miarę sprawdzonego, nie chce kolejnego zwyklego latopa.

Wiem cena jest mała, ale za każdą propozycie niestadardowego latopa/netbooka dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Witam. Ja posiadam takie coś : http://allegro.pl/asus-transformer-book-t100ta-64-gb-500-gb-hdd-i5617060409.htmli powiem Ci że nie jest to takie złe. Zawsze w szkole było : Łał, a co to i ludzie nie wiedzili co się dzieje jak odpiąłem ekran od stacji. Jest to coś niestandardowego. Metalowe ramki mają być zastosowane w nowej wersji tego Transformera. Chodzi płynnie, nie zawiesza się. Na pokładzie Win 8.1 który się bardzo fajnie zgrywa z dotykowym ekranem. Mój transformer ciągnął bez problemu Photoshopa, dało się odpalić cs i lola (ale tylko na spróbe bo było około 5 fps :D ) port HDMI (mini HDMI akurat) ale jest. 1x USB 3.0 ale może ktoś inny Ci da lepszą propozycję

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...