Skocz do zawartości

Wybór telefonu. Abonament Play.


Recommended Posts

Witam.

W planach mam kupno abonamentu Play w wysokości 49,99 z telefonem. Nie będę się rozpisywać na temat taryfy, bo interesuje mnie wybór telefonu. Otóż propozycja to:

LG Spirit 4G LTE

LG Leon

Lumia 640

Sony e4g

Samsung Galaxy Grand Prime, do którego trzeba troszkę dopłacić ale to w granicach 100 złotych chyba.

 

Głównie interesuje mnie właśnie ten Samsung jednak kompletnie nic o nim nie wiem.

Oczywiście jest jeszcze Lumia 640 jednak nie jestem pewna czy wciąż chcę korzystać z Windows Phone. Intryguje mnie Windows 10 jednak sama jeszcze nie wiem. Aplikacje nie są stabilne, często wyrzuca do ekranu głównego, stąd ten dylemat.

 

I jeszcze tak na marginesie chociaż wiem, źe to nie ten temat jednak czy ktoś mógłby coś powiedzieć o Internecie w Play bez limitu GB w cenę 89,99? Muszę zmienić operatora a zastanawia mnie czy będzie on stabilny, nie będzie się rozłączał tak jak w przypadku Orange wielokrotnie. Byłabym wdzięczna za opinie i jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuję. :)

 

Och, i jeszcze pytanko. Jak teraz będzie z tą gwarancją na Nokie a raczej telefony Microsoft. Gdzie oddać go do serwisu kiedy z tego co mi się wydaje w moim mieście serwisu Microsoft chyba nie ma. Sama nie wiem zresztą. Jednak wolę dopytać.

Edytowane przez Arissaa
Link to post
Share on other sites

Właśnie o to chodzi, że chciałabym coś w przedziale 5 cali. I jeśli chodzi o sam ekran to cóż, clear Black obowiązkowo no i szkło hartowane chociaż nie jestem pewna, bo gdy przypadkowo go upuszczę pewnie pojawi się pajączek.

Jestem ciekawa jakie zmiany zapowiada Windows 10, jeśli naprawdę korzystne to chyba skuszę się na Lumie. Chociaż zastanawiają mnie pozostałe modele.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...