Skocz do zawartości

Lepszy telefon od S4 w podobnej cenie


Recommended Posts

@tonnymagnesu

 

szybka porada dla Ciebie:

-nie kupuj telefonu z pamiecią 32GB - w polsce nie bedziesz mial gwarancji, LG naprawia te modele grzecznościowo za free ale pod warunkiem, ze naprawa nie dotyczy plyty głownej

-niezaleznie od wersji 16 czy 32 GB nie kupuj telefonu z aukcji w ktorej czas realizacji jest dluzszy jak 4 dni (bo inaczej dostaniesz chinola i dodatkowo refurbished)

-niezaleznie od wersji 16 czy 32 GB nie kupuj telefonu z aukcji w ktorej wystawiaja fakture vat marże bądz paragon z ptu 0% bo nie bedziesz mial gwarancji producenta żadnej! tylko serwisowa...a wiadomo komisiki serwisiki mogą bardziej spitolić telefon niż naprawić, dodatkowo używajac czesci zamiennych

-nie kupuj LG G2 o oznaczeniu modelu F320/LS980/D800 itp...jedyny model europejski to D802 i ten w 100% dziala w polskich sieciach...pozostale modele mają problemy (zazwyczaj nie działa 3G/LTE lub 3G jest niepełne tj czesto gubi zasieg)

-kupuj na aukcjach gdzie wystawiaja fakture vat 23% bądź paragon z PTU > 0% (nie pamietam ile podatku jest na takim  paragonie...w kazdym razie wiecej jak 0% musi być) Czesto tej informacji na aukcji nie ma ale jest na stronie "O mnie" bądź w regulaminie danego sprzedawcy/sklepu

-popatrz na OLX ale tylko z odbiorem osobistym (kantują tam jak nie wiem albo ziemniaka dostaniesz), czesto na OLX są używki w bardzo dobrym stanie albo nówki z wymian abonamentowych (bedziesz miał brand operatora - debranding banalna sprawa)

 

Ja przymierzam się do sprzedaży swojej G2-ójki ale dopiero jak play zaoferuje mi ciekawą ofertę - póki co szajs, a nie oferta :D

 

btw. moja jest żyleta - zawsze etui, zawsze folia :P bateria nowa wymieniona w serwisie LG :P

Edytowane przez maxellxl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...