Skocz do zawartości

Recommended Posts

Krótko i treściwie:

 

zastanawiam się nad 2 telefonami:
LG G4C czy Huawei P8 Lite.

 

Chciałbym wydać max 900 zł na telefon.

Moje główne pytanie (na które chciałbym usłyszeć jednoznaczną opinię) to, to czy huawei jest godny uwagi. Jak zobaczyłem kraj pochodzenia ów firmy to trochę mnie zamurowało, bo ostatnio dużo się o Huawei'ach słyszy a Chiny nie kojarzą się z super jakością.

 

Tak więc podsumowując:
-Czy warto Huawei'a, czy jest ta firma godna uwagi i takich pieniędzy?

-Czy lepiej iść w LG czy Huawei?

-Który spośród tych 2óch modeli byście wybrali i dlaczego?

-A może macie inny telefon do 900zł, który byście poradzili (wymagania: Android i około 5").

Link to post
Share on other sites

Tak Huawei jest godny uwagi. To że firma jest z Chin to tym się nie przejmuj. Chiny zaczynają robić coraz lepsze smartfony z najwyższej półki i wcale nie odstają od np Samsunga z Korei czy LG a nawet niektóre modele niektóre rzeczy mają lepsze ale już mniejsza o to. Teraz i tak wszystko jest w chinach robione. Apple też. Tania siła robocza itp. Nic więcej

Z tych dwóch wybrałbym P8 lite. G4c tak samo jak G4 do mnie jakoś nie przemawia. Poprzednie 2 generacje były w moich oczach ładniejsze.

P8 lite ma też więcej ramu, lepsze wykonanie i lepsze aparaty ale za to gorszą baterię

Z innych to Motorola Moto G 3 generacji. Akurat w x-kom za 899zł. Czysty android. Bardzo wielki plus. To taki mały nexus. Płynne działanie, najnowsze aktualizacje. Dodatkowo bardzo dobre aparaty. Tylny z Nexusa 6, przedni nie mam pewności. Ekrany porównywalne mają wszystkie 3. Wygląd to kwestia gustu

Ja bym raczej wybierał między P8 lite a Moto G 3 generacji. Który bym wybrał nie wiem ale kusiłby mnie czysty android, lepsza bateria ale znowu odrzucało troche 8gb wbudowanej pamięci ale to nie aż taki każdy problem dla każdego

Teraz mi się przypomniało jeszcze o Sony M4 aqua. Dobry i dosyć uniwersalny telefon.

 

Link to post
Share on other sites

ceny tych telefonów przerażają: za 8gb wewnętrznej, 1 gb ram i rozdzielczość 720x1280 płacić 900 zł!?!? Baterie to tez śmiech. Telefony o takich parametrach w chinach kosztują mniej niż 400 zł.. Rozumiem że musisz mieć z PL, jak tak to polecam:

 

 http://allegro.pl/umi-iron-3gb-ram-nowy-htc-one-killer-z-polski-i5612686930.html

 

to jest stosunek cena/jakość. Sam mam inny telefon od umi i jest rewelacyjny. 

Edytowane przez Darkseeder
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up
Propozycja na papierze dobra, ale z gwarancją bo nie jest to nigdzie zaznaczone. Czy jest to FV/VAT czy Fv/Marża czyli żadna gwarancja, jak firma zwinie się lub zmieni nazwę to co do Chin z gwarancją. Właśnie z takimi jest ten mały mankament.
A co do tych cen z takimi parametrami to masz bardzo dużą rację. I za to leci plus

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
ceny tych telefonów przerażają: za 8gb wewnętrznej, 1 gb ram i rozdzielczość 720x1280 płacić 900 zł!?!? Baterie to tez śmiech. Telefony o takich parametrach w chinach kosztują mniej niż 400 zł.. Rozumiem że musisz mieć z PL, jak tak to polecam:

 

http://allegro.pl/umi-iron-3gb-ram-nowy-htc-one-killer-z-polski-i5612686930.html

 

to jest stosunek cena/jakość. Sam mam inny telefon od umi i jest rewelacyjny.

A co za 900 zł chciałbyś już może nowego S5 albo najlepiej S6 ?

Radze wylać na głowę kubeł zimnej wody. Jesteśmy w Polsce i takie tu mamy realia.

W tej cenie to i tak najlepsze propozycje

Czysty android na Moto G nawet z 1gb ramu działa dobrze

Link to post
Share on other sites

A co za 900 zł chciałbyś już może nowego S5 albo najlepiej S6 ? Radze wylać na głowę kubeł zimnej wody. Jesteśmy w Polsce i takie tu mamy realia. W tej cenie to i tak najlepsze propozycje Czysty android na Moto G nawet z 1gb ramu działa dobrze

 

Heh, podałem konkretny telefon w konkretniej cenie. Po co do jasnego grzyba wyskakujesz z S6 to nie wiem, a 1 gb ram to był dobry w telefonach z 2013 roku. I nie przekonuj o "czystym androidzie" bo czysty to on jest do pierwszego wejścia do sklepu play. Chyba że używasz telefonu żeby patrzeć na ikonki "czystego androida" bez instalowania czegokolwiek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...