Skocz do zawartości

Jak zdjąć bana czasowego w cs go ?


Recommended Posts

Witam, tydzien temu dostałem blokate na 7 dni za to ze wyrzucono mnie ze zbyt wielu meczy i dzisiaj gram mecz turniejowy i jakieś ruskie debile darły morde coś na mnie bo nie plantowałem paki tylko chciałem znaleść ostatniego i mnie wywalili i znów mam bana na 7 dni nic bardziej mnie wkurza niż dawnie banów na 7 dni za byle co i mam pytanie czy taki ban czasowy ma wpływ na VAC i czy jest opcja zeby go wcześniej zdjąć bo dopiero co miałem bana  za to ze wyrzucono mnie ze zbyt wielu meczy zagrałem jednego i znów mam ;/

Link to post
Share on other sites

Też bym Cię wykopał. To raz.

Dwa. Bana zdjąć się nie da.

Trzy. Bany za wychodzenie z gier nie mają wpływu na status VAC. VAC to ban za cheaty, nie za opuszczanie rozgrywki.

Tydzień temu gram i mówie zeby mnie wyrzucili z gry bo musze iść a miałem godzinke wolnego i chciałem pograć ale coś nagle wypadło jak zawsze w życiu coś sie może stać i prosze ich aby mnie wyrzucli z gry więc to zrobili i nagle mam komunikat ze mam kare czasową za to ze wyrzucono mnie ze zbyt wielu meczy i wczoraj już minoł mi ban więc gram meczyk i byłem sam w tt i jeden w ct byłem na mapie DD2 i na b i słysze ze facet idzie to nie chciałem paki podkładać bo zabił by mnie podczas podkłdania wiec na niego czekałem aż podejdzie i bym go zabił ale oni mnie wywalili, Nadal sądzisz ze zasłużyłem na bana przecież nie latałem po mapie jak down tylko czekałem aż facet wejdzie

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze stosuj interpunkcję bo to co piszesz przyprawia czytającego o ból głowy.

Po drugie pakę podkłada się ZAWSZE, bo samo podłożenie (nawet, jeżeli nie wybuchnie) daje 800$ dla każdego członka drużyny. Boisz się, że Cię zabije w trakcie podkładania? Fake plant. ZMUŚ go do wyjścia. I za to kicka byś NIE dostał.

Edytowane przez F0rfrey
Link to post
Share on other sites

A czy paka przypadkiem nie daje 300$?

 

@EDIT. Pytanie rerotyczne, żeby nie było :v

Źle się wyraziłem :P

Plantujący dostaje 300$ za samo to, że podłoży. A cały team dostaje 800$ bonusu, kiedy podłożą bombę a mimo to przegrają.

Nawet jeżeli w sytuacji 1vs1 podłożysz pakę, zginiesz a CT ją rozbroi, wygląda to następująco:

Ty dostajesz 300$ za podłożenie + Ty i cały Twój team 800$ bonusu.

CT, który rozbroi bombę dostaje 300$, a on i jego team 250$ bonusu.

Dlatego ważne jest, żeby pakę jednak kłaść. A 800$ to wbrew pozorom całkiem sporo.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...