Skocz do zawartości

Nowy telefon do 1700 zł


Recommended Posts

Witam.Potrzebuje nowego telefonu. Smartfona bede używał bardziej do ogladania filmów przegladania internetu i robienie zdjeć (wiec przedni aparat i tylni musza być bardzo dobre :) ) Nie gram w dużo gier na telefonie ale fajnie by było jak by dobrze działały :D . Troche popatrzyłem te smarfony i to moje propozycje :sony xperia z3 (tylko znaleść nie dual sim ) ,samsung galaxy s5 (szczerze to wyglada strasznie i to mnie odstrasza ) , htc one m8 i htc m8s (specyfikacje maja bardzo podobne nie wiem co bym wybierał) .Prosze o pomoc w wyborze . Najbardziej jestem za sony xperia z3 ale nie ma gdzie kupić bez dual sima( jak ktoś zna dobre sklepy to pisać ) .Z góry dziękuje za pomoc :).

Link to post
Share on other sites

A myślałeś żeby dołożyć 200 zł i kupić Galaxy S6 albo LG G4 ? Bo ja jakbym miał budżet 1700 to bym już dozbierał te 200 zł bo serio warto

To aktualnie 2 najlepsze flagowce. Świetne aparaty i wydajność miazga

Do zdjęć to M8 niebardzo bo ma dosyć słaby aparat. Z3 też jakiegoś super nie ma. S6 i G4 w tej kwestii go niszczą

 

Z tych co wymieniłeś do S5 by sie bardziej nadawała

Jest jeszcze G3. Wersja z 3gb ramu

Ostatnia propozycja to tego roczny flagowiec Huawei czyli P8. Za 1450 można kupić. Bardzo dobra cena. Aparatami od G4 i S6 wiele nie odstaje a zdjęcia makro robi nawet lepsze. Dodatkowo jest rewelacyjnie wykonany

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Dziękuje za szybko odpowiedz ! Najchętniej bym kupił samsunga galaxy s6 ale to już cena powyżej 2400 to juz grubo przekracza moj budżet :( .Chyba że wiesz gdzie kupić je taniej :D . Zastanowię się nad tym Huawei nie patrzyłem na nie bo mam jeden telefon od nich i nie polecam :) ale może coś się zmienilo .Dzieki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...