Skocz do zawartości

Parvum S2.0 Black/Chrome/Red


Recommended Posts

Tak jak pisałem w Twoim worklogu, są dwie opcje podświetlenia tych kostek:

czerwone                                                          białe

http://itcm.co.kr/files/attach/images/257138/967/387/0f79879df0f9659ab33af3d5baf00848.jpg

Kości z czerwonym podświetleniem mają kod producenta kończący się cyfrą "0", np: 2800-16-16-16-36-0 ,

Kości z białym podświetleniem mają kod producenta kończący się "1", np: 2800-16-16-16-36-1.
Niestety nie ma możliwości zmiany koloru led. Diody są na stałe wlutowane w PCB.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dasz rade, nawet hartowane szkło nie jest drogie, kiedyś do szklarza plexi poprosiłem odtworzenie go ze szkła z nawierceniem dziur pod śruby i chyba 100zł niecałe zapłaciłem. Co prawda to było dwa lata temu ale jednak :) 

Link to post
Share on other sites

O nie. Ostatnio moje obudowy spędzały więcej czasu u Eldera niż y mnie ;-)

 

Tym razem zmiana na szklany panel będzie jedyną modyfikacją. Tylko jeszcze muszę rozkminić jak przenieść "wciskany" system mocowania panelu bocznego Coolteka na nowy szklany panel

Link to post
Share on other sites

Tak, podobny do tego jaki miałem w Cosmos 2, tylko tam grubość panelu wynosiła 12 mm i sam panel ważył kilka kilogramów, a z tego co wiem oryginalny panel boczny W2 ma grubość jedynie 2 mm, nie wiem czy szklany panel grubości 2 mm będzie dostatecznie solidny?

Link to post
Share on other sites

ja bym olał te zatrzaski i jeśli chcesz zrobić pełny panel szklany to bym przymocował go na taśmę magnetyczną, Aerial w swojej TJ08 tak zrobił z 2 paskami po prawej i lewej stroni: http://www.i-m.co/aerial/hgfhfgh/

 

niektórzy jeszcze w inny sposób to montują... o ile to Ci coś mówi:

 

phanteks_pro_luxe_clear_window_panel_mnpphanteks_pro_luxe_primo_clear_window_panphanteks_pro_luxe_primo_clear_window_panphanteks_pro_luxe_clear_window_panel_mnpphanteks_pro_luxe_clear_window_panel_mnpphanteks_pro_luxe_clear_window_panel_mnp

 

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spodobał mi się ten patent z taśma magnetyczną, bardzo ciekawe rozwiązanie. To co Nizr zrobił w swoim worklogu z W2 - chapeau bas!!! Niestety ja nie mam ochoty na tak daleko idące zmiany, jedyne co bym zmienił to przeniósłbym power switch wraz z portami USB3 i audio na lewy panel boczny

 

EDIT:

Mam jeszcze ogromny dylemat z wyborem GPU, nie wiem czy brać GTX 980 Ti, czy coś słabszego (tymczasowego) i czekać na Pascala? 

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

jak brać 980ti na przeczekanie to tylko EVGA - szybciej się potem sprzedają na allegro ;)

albo zapraszam do grupy oczekujących na Pascala, ja na zintegrowanej już przetrwałem 15 miesięcy...

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Podzielam zdanie Patryka, będziesz czekać w sumie nie wiadomo ile, a z tymi datami premier wiadomo jak to jest są mocno ruchome i umowne. Tak na 980ti miodnie pograsz we wszystko na co masz praktycznie ochotę. Niestety ale tak czekać można w nieskończoność na kolejną generacje :P A nóż 980 Ti pójdą w dół sporo po premierze Pascala i będzie warto zastanowić się nad dołożeniem drugiej, VRAM mają 6GB więc też raczej się nie zadławią przez jakiś czas na teksturach :)

Link to post
Share on other sites

owszem... pod warunkiem, że nie robimy piwnicy, nie bawimy się w LC.. policeman niby nie chce, ale co kilka miesięcy zmienia zdanie więc nigdy nie wiadomo! :P

W mojej Liance niby tez sporo miejsca a juz teraz mi zaczyna brakować i się zastanawiam czy... nie przejsc na ITX/mATX i nawet ostatecznie wsadzic to do Hexgeara... wtedy miejsca bedzie sporo..  :->

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Z tym LC to nigdy nie wiadomo. Jeszcze wczoraj zaklinałem się w duchu, że już prawdziwego LC nie zrobię, a dzisiaj zastanawiałem się w jaki sposób umieścić rezerwuar kasetowy w W2 :-)

 

Co do GPU pojawiła się jeszcze jedna możliwość. Jakiś czas temu kupiłem chrześniakowi EVGA GTX 970, prawdopodobnie za free przejmę tą kartę w oczekiwaniu na Pascala, a młody dostanie pod choinkę 980 Ti, oczywiście częściowo dołożę się do zakupu karty ;-)

 

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

a nie chcesz może mojej BFG 8800GTS 320mb (prawdopodobnie ostatnia sztuka w PL!) ?
mogę się częściowo dołożyć na wymianę za 980ti... może być już ten kingpin... 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...