Skocz do zawartości

Parvum S2.0 Black/Chrome/Red


Recommended Posts

 

Piotrek jak cos ja mam troche gratow co prawda do zlozenia zestawu brakuje

pompka i blok na cepa ale na poczatek bys cos mial

(zlaczke mam duzo prostych i 45° pare 90°)

rez do pompki ddc ek (tutaj brakuje jednej srubki gdzies przepadla ale to chyba nie problem taka dostac)

ewentualnie moja 35X moge oddac i bys musial wymienic elektronike

weze mam w 'uj' (primo16/10) plyn (dp orange)

chlodnice 120

na poczatek bys cos mial

 

moge oddac tobie po kosztach przesylki

po co pchac sie w aio

 

Link to post
Share on other sites

@up

Dzięki Adrian, ale po pierwsze byłoby mi mega głupio brać co kolwiek po kosztach transportu, po drugie już napaliłem się na małe i schludne AIO. Chcę małą obudowę, najlepiej aluminiową, w której nie będę musiał nic przerabiać. Instaluję hardware i tyle. Ładne AIO też może cieszyć oko  :D

 

 

To poczekaj jakis rok gdy bede sprzedawac swojego h110 [/quote

 

No aż tyle to tego czasu jednak nie mam ;) 


@up

Dzięki Adrian, ale po pierwsze byłoby mi mega głupio brać co kolwiek po kosztach transportu, po drugie już napaliłem się na małe i schludne AIO. Chcę małą obudowę, najlepiej aluminiową, w której nie będę musiał nic przerabiać. Instaluję hardware i tyle. Ładne AIO też może cieszyć oko   :D

 

 

 

To poczekaj jakis rok gdy bede sprzedawac swojego h110

 

No aż tyle to tego wolnego czasu nie mam  

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

u mnie to i tak lezy ja z tym nic raczej nie zrobie a tobie po znajomosci bym oddam :)

poszukal bys sobie bloku uzywki i pompki do tego (ewentualnie moja naprawil) i masz gotowe lc

potem bys sobie mogl chlodnice na wieksza wymienic i stopniowo darzyl do realizacji planu z LC

zebym w pl mieszkal to sam bym pokryl koszta wysylki albo osobiscie to podrzucil

a odemnie to troche kosztuje przez znajomego mysle ze za 15/20oiro by to do wawy podrzucil

bo paczka to droga w ''uj' kurierem i poczta podobne ceny 35/40€ chyba do PL albo i wiecej

nie wiem jak cos wiesz gdzie mnie szukac ;)

Link to post
Share on other sites

No i stało się, zamówiłem nowy hardware (eh, gdybym wiedział, że nie będę potrzebował tyle $$$, nie urządzałbym takiej wyprzedaży, a tak jestem trochę w plecy).

 

PS. wybór ostatecznie padł na Corsair'a H100i GTX :D

 

Jeszcze nie wiem, którą wezmę obudowę, mam dwóch faworytów:

http://www.morele.net/obudowa-cooltek-w2-window-okno-czarny-752900/

 

oraz sporo droższą:

 

http://www.morele.net/obudowa-lian-li-pc-v33wx-cube-tower-czarny-okno-pc-v33wx-784397/

 

Wszystkie zamówione graty przyjadą do mnie w przyszłym tygodniu. 

Jeszcze jedna, ale istotna zmiana. Jako, że praktycznie przez kilka m-cy będę w domu, postanowiłem zainwestować w porządne audio, na początek słuchawki, ale to później  ;)

Link to post
Share on other sites

a tam sporo droższa... to może coś o 7cm większego ale i trochę droższego? :P http://www.morele.net/obudowa-lian-li-pc-o8-wx-atx-czarny-pc-08wx-765028/ - a tutaj V33 za 1050zł z przesyłką https://www.caseking.de/lian-li-pc-v33wx-atx-cube-schwarz-window-geli-713.html?sPartner=185&utm_source=geizhals&utm_medium=cpc&utm_campaign=geizhals&campaign=psm/geizhals

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

To jest prawdziwy kolos, ja się zastanawiam, czy ten PC-V33WX nie będzie za duży.

O jakość wykonania Lian Li nie mam absolutnie żadnych obaw, ale nie wiem jak z blachami Cooltek'a... :/

 

Szczerze powiedziawszy design W2 bardziej do mnie przemawia, ten piękny, "czysty" front...ehh

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...