Skocz do zawartości

Parvum S2.0 Black/Chrome/Red


Recommended Posts

@policeman

Możesz też pokusić się na wąż od mayhems'a są, bez problemu mi wchodziły na złączki koolance, przykładowo na primochilu już w niektórych połączeniach musiałem trochę nagimnastykować, nawet gdy używałem gorącej wody, no i wg. mnie wąż od mayhems'a jest bardziej elastyczny od primo.

Fakt faktem koolance na "choince" ma mniejszą średnicę od bits'a, troszkę ponad 11mm. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję.

 

Wybaczcie, ale oferta jest wystawiona na konkurencyjnym forum. W jednej chwili zostałem zasypany dosłownie dziesiątkami wiadomości i nie jestem w stanie odpowiedzieć wszystkim na raz, postaram się w miarę na bieżąco aktualizować wątek sprzedażowy i obiecuję, że odpiszę na każdą wiadomość
 
Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://inthiaano.com/wp-content/uploads/2014/09/821138238_1381248483.jpg

Witajcie po dłuższej przerwie spowodowanej moim wyjazdem. Wróciłem cało i wkrótce mam nadzieję również zdrowo  ;)

 

Ponieważ wróciłem prawie m-c wcześniej (doszedłem do wniosku, że w domu dojdę do zdrowia szybciej) zostało mi trochę $$$, które spożytkuje wiadomo na co  :D

 

Niestety pozbyłem się niemal wszystkich gratów PC, zostały mi tylko głośniki i myszka i słuchawki, których nie zdążyłem sprzedać przed wyjazdem.

 

Do pełnoprawnego LC już nie wracam (a przynajmniej w tym roku), jednak w moim domu musi być PC, tak więc zaczyna kompletowanie nowego zestawu. Chciałem kupić i7 6700K, ale cena niewiarygodnie podskoczyła, chyba jednak skazany będę na i5 6600K, ale za to Asus Maximus VIII Gene potaniał o ok. 100 zł od ceny, którą przyszło mi zapłacić za poprzedniego. To mobo wywarło na mnie takie wrażenie, że chyba kupię ją raz jeszcze.

 

Polecicie mi jakieś chłodzenie AIO? Najlepiej 2x120mm lub 2x140mm

Co do obudowy strasznie spodobał mi się Cooltek W2 (podejrzałem w worklogu kolegi neo88), co sądzicie, jakieś opinie?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

cena kosmos, a z tego co widziałem to Tundra TD02 (nie mylić z wersją slim) wydajnościowo jest niezauważalnie (2*C) + cenowo Silverstone zamiata EK pod dywan a wentylatory zawsze można wymienić za 120zł  :)

Tutaj test polecam: TD02 Lite (1 pozycja), TD02 (19 pozycja), EK Predator 240 (3 pozycja)

http://www.nikktech.com/main/articles/pc-hardware/cpu-cooling/liquid-cpu-coolers/5859-silverstone-tundra-td02-lite-aio-liquid-cpu-cooler-review?showall=&start=5

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Ten Predator to niemal pełnoprawne LC  8-)

 

Myślałem raczej nad czymś takim --> http://www.corsair.com/en/hydro-series-h100i-gtx-extreme-performance-liquid-cpu-cooler

http://www.corsair.com/~/media/Corsair/Product%20Photos/cpu-coolers/h100i-gtx/large/H100i_GTX_002.png

Tylko w ogóle nie orientuję się w AIO, jak z awaryjnością tego korszarza? Ponoć niektóre "lubiły" przeciekać? 

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak z nim, ja mam H110 i pompkę słysze gdy wsadzę ucho w obudowę (dosłownie) + wyłączę całkiem wentylatory. Niezależnie od wersji corsaira polecam nawet nie wyjmować wentylatorów oryginalnych chyba, że lubisz czuć się jak na budowie :) Jeśli masz możliwość wsadzenia 280 to bierz zamiast 240, będzie zawsze troszkę ciszej i wydajniej.

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...