Skocz do zawartości

Jakie masz ISP ?


Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?  

589 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?

    • Tak
      312
    • Nie
      264
    • Nie mam zdania
      14


Recommended Posts

http://speedtest.net/result/2038269713.png

Gdybym tylko mógł mieć szybszy upload i stabilność łącza, szczególnie w czasie zimy. Jak jest poniżej -10 stopni, to wzmacniacze w piwnicy idą uprawiać miłość i trzeba po technika dzwonić. Uroki nieogrzewanej pół-piwnicy.

Edytowane przez murmice
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

jak wy macie takie wyniki :( ja mieszkam kilka kilometrów od miasta (w tzw. strefie podmiejskiej) i net niby 10 mb/s upload 0,7 mb/s 

Ale od 17 do 22 działa po 1 mb/s i up ok 0,6 mb/s

Powinieneś zadzwonić do usługo dawcy i wyjaśnić dlaczego tak słabo?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No niestety... smutna prawda, ale masz za to lepsze powietrze ;)

 

W statystykach 99 % polski ma dostęp do internetu, i nawet zdecydowana większość do szybkiej sieci. Tylko realia pokazują że w większości przypadków szybszy transfer uzyskałoby się nosząc internet w wiadrach...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.speedtest.net/result/2607755446.png

 

przy pobieraniu sourca. w  moim nie domu nie można oczekiwać cudów mam vectre 24mb a przez wi-fi max dyszka jest. żenada, po konsultacji , 0 przysłania technika w celu sprawdzenia. nie zadowolony!  :[  :[  :cenzura:  :cenzura:

 

 

chodź na jakość łącza teraz gdzie nikt oprócz mnie nie siedzi, nie narzekam :) :

 

 

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

Sam mieszkam w Japonii i WiMAX jest tu mocno rozpowszechniony i mimo prawdziwego hopla na punkcie prędkości w praktyce WiMax jest syfny.. Wszystko zależy od zasięgu, ilości userów (providerzy dodają klientów aż wszystko nie siądzie)itd. Kabel to jednak kabel.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...