Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Zaklaadalem niedawno podobny temat wiec prosilbym o jego usuniecie lub pisanie w tym.Wszędzie się nasłuchalem,że ten lg ma taka dobra baterie a ja muszę ładować 2 razy dziennie.Używam dość intensywnie fb,mesanger,mam ciągle włączone gg i internet 2g jasność na 50%.Nie wiem ile powinna trzymać bateria ale z tego co czytałem to długo.Jak nie używam telefonu i leży 2g włączone tylko to bateria praktycznie nie schodzi może 1% co 3h.Jak pogram to 3h w asfalta air borne to 3godziny i 20% zostaje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To normalne ŻADEN telefon smartfon nie wytrzyma całego dnia intensywnego użytkowania powyżej 50% jasności przynajmniej według mnie dziś np. zjechałem baterie w G2 ze 100% do 40% w niecałe 3h, ekran je swoje, nie chodzi o to że G2 ma super mega baterie z NASA tylko o to że na tle innych telefonów wypada bdb bo tak jest, gdybyś miał Iphone to podejrzewam że ładowałbyś go 4 razy dziennie :P . A co do spoczynku to przez noc spada mi max 2%

Link to post
Share on other sites

Co do spoczynku jak wszystko wyłacze to tez nic praktycznie nie spada ostatnio 2 dni pracowalem po 10h używalem wieczorami z 2 h popisalem na fb i chwile pogralem w darkness reborn to 47h jakos bylo i 15% zostało:D to jak to jest mocy tel pod względem baterii to nie wiem jak sobie radzą inni.To fakt,że non stop używam gg mam odpalone ciągle i transfer danych.Mam androida 5.0.2.I jeszcze kwestia wyświetlacza,Wam też się tak okropnie brudzi palcuje?Miałem jakieś chusteczki do wycierania ekranów z alkoholem i ehe miały nie zostawiać zacieków.Nwm czym czyścić.Mam zamiar przukleić szkło.Kupiłem używany z roczną gwarancją w świetnym stanie i bzyk maszyna wszystko śmiga.

Link to post
Share on other sites

Najwięcej pobiera transmisja danych w połączeniu z włączonym ekranem jeszcze na sporej jasności

Oczekujesz niewiadomo czego a masz transmisje włączoną cały czas a do tego grasz dużo

Jak już pisali iphone by był więcej niż 2 razy ładowany albo np S4 to samo

Link to post
Share on other sites

Transmisja danych 2G chyba tak dużo nie pobiera.To ja sie dziwię innym,którzy mają tą "słabą baterie"to żeby dłuższy film obejrzeć albo pograć w gre trzeba pod ładowarką siedzieć

Poradzicie jakies szklo na wyswietlacz moze by ktos by podlinkowal z allegro czy z innego sklepu i zeby miala jakis zestaw do wyczyszczenia ekranu np chusteczke z izopropanolem.

Edytowane przez grzechu9797
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...