Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proponuje przeczytać wszystkie posty... Na konfiguracji bez karty graficznej by miał stałe 90-120 klatek i by miał kompa w miarę dobrego do którego w czasie nieokreślonym by wrzucił kartę, nie rozumiem po co sie pchać w i3 i grafe taką jaką podał autor. Zdecydowanie lepiej zakupić tą konfiguracje co podał dan-mark na niej spokojnie by grał w cs'a.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ja chcę kompa za 2000zł który uciagnie wieśka 3 na ultra...

 

Wszystko zależy od ceny, koleś dostaje rozsądną propozycję i ma pretensje. Pogra 3 msc na i3 i zaraz będzie płacz że chciał zrobić cokolwiek innego niż cs i my się tnie. Ale po co słuchać bardziej doświadczonych

Link to post
Share on other sites

Kajtek, zamknij temat, autor tematu jest zdecydowanie nie ogarnięty,  mówisz mi jdno, on cie olewa i chce drugie. 

 

Do autora, skoro tak dobrze sie znasz i wiesz że koledzy na takich tam zestawach mają 200 fps+, to po co zawracasz nam za przeproszeniem d***, skoro możesz poprosić kolegów żeby dali ci swoje specyfikacje kompa? Ale drobra....idź załóż temat na PCLabie czy PCformacie, tam ci złożą i3+gt 730 i za 2 miesiące do nas wrócisz z tematem "upgrade kompa do CS"

Link to post
Share on other sites

Autor tematu chce fps które nie są stałe i tu popełnia błąd, ponieważ lepsze stałe 60fps niż skaczące między 120 a 150, mózg człowieka przy stałym fps przyzwyczaja się do niego i dzięki temu może precyzyjniej odmierzyć czas reakcji, przy skaczących fps płynność rozgrywki cały czas się zmienia przez co mózg nie może się dostosować i czas reakcji jest minimalnie wolniejszy.

Ps.Te pare klatek skilla ci nie doda kolego.

Link to post
Share on other sites

Ludzie, czy wy nie wiece, że sie na niczym nie znacie, a jego koledzy mają 500 fps na sprzęcie za 1500 zł?

 

 

 

A tak na serio, to zwykły troll, który się teraz z nas śmieje.  Niech ktoś zamknie ten temat, bo tylko zbędny spam i nabijanie postów.

Link to post
Share on other sites

Dobra dan-mark proponuje ci wyjść z tematu i nie wracać.

DLa ogarniętych w te bajery to np lolek

Pisałem na innym forum i wysłali mi coś takiego:

      Chce mieć te stałe 120fps i spadki do 100 okej i pytanie jaki procesor i jaka karta graficzna.       Procesor Intel Core i3-4170, 3.70GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 54W, VGA, BOX (BX80646I34170)           Procesor intel core i5-4460 4 x3.20GHz 6MB BOX FV           Wszystcy piszą te karty graficzne GTX750 , GT740 ,560Ti , 460 itd więc którą ?                                 Edytowane przez Looye
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...