Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, 
Niedawno ukradli mi Samsunga Grand Prime'a. Pracuję jako przedstawicielka handlowa i telefon służył mi głównie jako nawigacja i odbiór internetu. Teraz za bardzo nie umiem sobie poradzić bez niego, a nie stać mnie na kolejnego Prime'a. Zastanawiam się, czy warto kupować używanego i martwić się, czy za pare tygodni nie zapuka do mnie posterunkowy z wiadomością, że posiada pani telefon, który został skradziony :). Czy jednak lepiej kupić jest smartfon starszej generacji, ale nowy z wszystkimi papierami.

Interesuje mnie smartfon do 500zł, najlepiej na androidzie, jakie moglibyście polecić??

Pozdrawiam Kasia 

Link to post
Share on other sites

W tej cenie lepszym wyborem będzie Windows Phone: Lumia 535 / 640 / 735.
Szukaj na OLX, od osób przedłużających umowę na abonament, jeśli papiery są w porządku to wszystko ok.
Polecam zapoznać się z tym:
http://forum.benchmark.pl/topic/171615-gwarancja-serwisowa-f-vat-mar%C5%BCa-itp-jak-nie-da%C4%87-si%C4%99-oszuka%C4%87-poradnik-kupuj%C4%85cego/

 

Edytowane przez james4444
Link to post
Share on other sites

LG spirit, jak i LG G2 mini są w cenie ok. 600zł, a co np sądzicie o telefonie alcatel c7?

Nie potrzebują telefonu z super bajerami, 16GB karta, czy ekstra aparat, potrzebny mi smarfon głównie do poruszania się w trasie.

Edytowane przez kajti
Link to post
Share on other sites

LG spirit, jak i LG G2 mini są w cenie ok. 600zł, a co np sądzicie o telefonie alcatel c7?

 

Nie potrzebują telefonu z super bajerami, 16GB karta, czy ekstra aparat, potrzebny mi smarfon głównie do poruszania się w trasie.

Słaba rozdzielczość, jasność - czytelność w jasnym słońcu będzie tragiczna.

512 mb Ramu - zdecydowanie za mało jak na dzisiejsze czasy. Po pewnym czasie odczujesz spadek wydajności.

Bateria nie trzyma zbyt dobrze.

Broni się ceną - to fakt, ale ja bym ci radził postawić na Lumie, przynajmniej 535. WP działa płynniej niż Android.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...