Skocz do zawartości

Piszczące cewki w starym AX860 - jaki nowy zasilacz?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez adis666,

Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie stary Corsair ax860 zaczął piszczeć na potęgę, potrzebuje coś nowego, próbowałem zalać cewki klejem nie przewodzącym prądu i nic nie pomogło - gwarancja była nie ważna ponieważ zasilacz był kupiony od kolegi 3 lata temu i tu zwracam się do Was o pomoc, interesują mnie konkretne modele, mieszkam w Anglii także będę szukał cokolwiek polecicie tutaj na miejscu, dzięki z góry:

 

Planuje przesiadkę na intel Skylake pod koniec roku, także gdyby się dało żeby był kompatybilny z nowszymi technologiami to byłby bonus:), narazie jeszcze muszę reanimować to co mam:

  1. Budżet: 550zł/100 funtów (mogę dołożyć jak trzeba)
  2. Procesor:i5 3570K
  3. Karta Graficzna:XFX DD R9 290x
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU): Nie
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): Nie
  6. Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp):okablowanie modularne, cisza, żeby pasował do mojej obudowy (żeby miał ten sam rozmiar co AX860 {ułożony na dole obudowy} gdyż obok niego jest 140" wentylator)
  7. Własna propozycja: nie posiadam
Link to post
Share on other sites

Corsair RM 650 (następca AX 860, tylko o rozsądniejszej mocy), albo Be Quiet Dark power 550W albo jakiś Enermax za 500 zł. No,  chyba że chcesz taniej, ale nie napisałeś! Wszystkie PSU mają moduły DC-DC, 80+ Golda i kable odpinane.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Witam wszystkich - temat można zamknąć - jeden z forumowiczów polecił mi EVGA Supernova G2 (650W) i takową to jednostkę kupiłem już (dostępna w Anglii), czytałem dużo dobrych rzeczy na temat tego PSU - zrażony to Corsaira podziękuje im narazie + 10 lat gwarancji od EVGA pomogło przy wyborze:)

Dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Edytowane przez adis666
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...