Skocz do zawartości

najlepszy smartfon do 100£


Recommended Posts

Witam.

Jestem wlasnie w anglii i chcialbym tu kupic nowy telefon do ok 100£ (na polskie teraz to jakies 600zl).

Zalezy mi na jak najlepszym stosunku jakosci do ceny + dobre nagrywanie filmow, plynnosc dzialania systemu, bez awaryjnosc. Zastanawiam sie jeszcze nad mozliwoscia postawienia hot spota LTE ale zdaje sobie sprawe ze albo internet albo parametry wiec prosze o takie i takie propozycje i sobie jeszcze wszystko rozwaze. Interesuje mnie kazda marka i kazdy system.

Przeprasam jesli napisalem totalne bzdury ale sie na tym kompletnie nie znam.

Myslalem nad:

Moto G LTE 2gen;

Lumia 735;

Xiaomi Redmi 2;

lg spirit 4g late;

Lenovo a806;

asus zenfone5

Edytowane przez avrack4
Link to post
Share on other sites

@Up Moto G3 to raczej nie w tym budżecie.

 

Z tych modeli zostawiłbym tylko L735/640/Zenfona/Ew. moto g 2. Zenfone ma przewagę nad nimi w postaci opcjonalnych 2gb pamięci ram. Miałem L735 tylko denerwował mnie brak niektórych apek, teraz powinno być trochę lepiej. Aktualnie mam spirita, zdarzają się lagi, ogółem 735 była lepsza :P

Link to post
Share on other sites

nie musze sie koniecznie trzymac tych modeli, ja tylko podalem propozycje :P jak ktos ma cos ciekawszego w tej cenie to prosze o sugestie​ ;). ps co sadzicie o lg g3s (laserowy autofocus 8mpx)
Jeszcze zobaczylem ze tu mozna troche doplacic I kupic huaweia p8 lite albo g2. co sadzicie o jakosci nagrywania i zdjeciach Huawei vs nokia I g2?​

 

 

@Up Moto G3 to raczej nie w tym budżecie.

 

Z tych modeli zostawiłbym tylko L735/640/Zenfona/Ew. moto g 2. Zenfone ma przewagę nad nimi w postaci opcjonalnych 2gb pamięci ram. Miałem L735 tylko denerwował mnie brak niektórych apek, teraz powinno być trochę lepiej. Aktualnie mam spirita, zdarzają się lagi, ogółem 735 była lepsza :P

Edytowane przez avrack4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...