Skocz do zawartości

Racedriver: GRID


Recommended Posts

ja czekam z takich bliższych rzeczy na w/w NFS'a, choć tak naprawdę nie wiem czy jest na co czekać (ogólnie NFS schodzi na psy jak dla mnie, legalne wyścigi to jednak nie to) no i oczywiście na 3 część opowieści o grzybobraniu w okolicach Czarnobyla, tj nowy STALKER

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ps. Mam nadzieje ze pojda mi na full prawda ? chciaz CoD?

CoD powinien bez problemu :?: zresztą, poprzednik miał śmieszne wymagania :D wszystko full i koło 100 fps czy 80 miałem :P gorzej z Assassins Creed, wprawdzie część 1 chodziła również na maxa, ale... producenci gier widzą że zbyt dużo osób ma kosmiczne maszyny więc stawkę podnoszą również. Panowie troszkę Offtop się robi :P co do GRIDa, może spotkamy się kiedyś i popykamy na private :) na patchu 1.2?
Link to post
Share on other sites

Ja jestem bardzo dobry na nocnych trasach w tokio

shibuya?

mi jeden rusek powiedział "insane" w driftach...

dawaj solo ;D xDDD

a co do chamstwa to nie lubię argentyńczyków, USA boys, ruskich, brazylijczyków grają agresywnie i nie potrafią przełknąć porażki

i niemców :?:
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to w GRIDzie jest na dzień obecny najlepsza fizyka jazdy w drifcie po prostu wspaniała :lol: samochód wpada w poślizgi dosyć realistycznie a najlepsze jest to że Twoi przeciwnicy też często lądują na bandach :D i nie potrafią zapanować nad samochodem

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to w GRIDzie jest na dzień obecny najlepsza fizyka jazdy w drifcie po prostu wspaniała :lol:

A grałeś w Live for Speed? Tu fizyka jest realna.
bo to symulator, ja za to każda gierka i w drifcie wymiatam ! :D nawet w Most Wanted gdzie driftu nie ma ;D

ja robie na 7min hks arena D (na multi) około 750mln. na 10 min około 2.000.000.000 :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...